NIESAMOWITE a jednak prawdziwe. Pomóżcie!

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Re: NIESAMOWITE a jednak prawdziwe. Pomóżcie!

Postprzez sosna » Pn, 4 kwi 2011, 06:48

prosze o pomoc jakis numer telefonu gwarant nadal szaleje mam im oddac 19999zl za splacone 6000 pomocy jest juz nakaz zaplaty 517627966
sosna
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 4 kwi 2011, 06:39

Re: NIESAMOWITE a jednak prawdziwe. Pomóżcie!

Postprzez sosna » Pn, 4 kwi 2011, 06:56

wspolnie pozew zbiorowy raty splacone do obecnego banku eurobank to moze pozwac byly bank spolem skoro gwarant twierdzi ze tak jest ze mna ze splacal za mnie raty ja splacilem do banku calosc a sprawdzilem ze gwarant ani zl to pozwe bank ze gwarant oswiadczyl na rozprawie ze placil za mnie raty to niech bank sie kopie z gwarantem ...............juz nie wiem co robic pomocy
sosna
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 4 kwi 2011, 06:39

Re: NIESAMOWITE a jednak prawdziwe. Pomóżcie!

Postprzez Grisza62 » N, 30 paź 2011, 06:06

czy ma ktoś kontak z osobami które wygrały sprawę z PBF z System Gwarant proszę o kontakt grzegorzkurp@vp.pl lub 791 512 870
Grisza62
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 30 paź 2011, 05:47

Re: NIESAMOWITE a jednak prawdziwe. Pomóżcie!

Postprzez krs » Wt, 6 lis 2012, 00:05

Witam... i wołam o pomoc !!!
Identyczna sprawa dotyczy mojego ojca - do zapłaty ponad 20 000 , 00 zł z weksla indosowanego na rzecz centrum windykacji i egzekucji kredytowej przez PBF System Gwarant .Te same firmy , identyczne daty wydarzeń. Oczywiście kredyt został w całości spłacony do banku wraz ze wszelkimi odsetkami i kosztami . Gwarant jednak wykorzystał weksel , który był w wystawiony DLA BANKU. Zdumiewa fakt, że weksel nie został zdeponowany w banku. Dla czego mogło do tego dojść? Może dla tego , że prezes gwaranta był jednocześnie przewodniczącym rady nadzorczej banku społem, oraz prezesem firmy Gwarnt Insurance (czy jakoś tak) , będącej jednym z głównych udziałowców banku społem ?
Wszelkie próby udowodnienia popełnienia przestępstwa przed łódzką prokuraturą czy sądem kończą się umarzaniem spraw.
Poszukuję osób , które również czują się poszkodowe przez firmę PBF System Gwarant, oraz prawnika , który mógłby pomóc .A może któryś z prawników prowadzi lub prowadził taką sprawę ?
Wiem że takich osób jest wiele, oraz, że niektórzy"odpuścili" . A ja mówię :" nie wolno odpuścić". Mimo spłaconych zobowiązań wobec banku, musimy płacić ponownie tylko dla tego, że ktoś ma bardzo mądrych prawników i wejścia... tam gdzie trzeba. Nie zgadzam się na taką niesprawiedliwość i WOŁAM O POMOC !!! Razem możemy zrobić coś dobrego i to nie tylko dla siebie, ale dla wszystkich tych, którzy są w równie opłakanej sytuacji. Myślę, że mam niezbite dowody na to, że coś tu jest nie tak.
Tyle się mówiło o Amber Gold. Tylko tam, ludzie mieli sporą kasę którą chcieli zainwestować z wielkim zyskiem i... stracili. W przypadku gwaranta biedni ludzie bez pieniędzy chcieli wziąć niewielki kredyt nie dla zysku tylko z konieczności. Teraz mimo że kredyt spłacili muszą pracować na dług, który wziął się z... no właśnie , skąd?
krs
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 5 lis 2012, 23:33

Poprzednia strona

Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości