Błagam pomóżcie !!! - wezwanie do zakładu karnego

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Postprzez Marcin » Śr, 4 maja 2005, 09:45

Czasem mnie zdumiewa, że osoby, które nie mają nic merytorycznego do powiedzenia w temacie wątku, potrafią tyle mówić na temat innych. Typowe bicie piany...
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez elsia7 » Śr, 4 maja 2005, 09:56

Masz rację Marcin, sory, ale podejrzewam, że mało kto zdobyłby się na milczenie, gdy nie zgadza się z zarzutami.
Nabieram wody w usta.
elsia7
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » Śr, 4 maja 2005, 09:59

Ja się podepnę pod to zdumienie:-)

Mnie również zdumiewają osoby, które nie mając zamiaru pomóc, kreują się na miłosiernego dobroczyńcę i wielkiegio mentora. A wszystko co robią, to jedynie klepanie w klawiaturę...
Prawda, elsia7? :-)
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » Śr, 4 maja 2005, 10:01

Nabieram wody w usta.


To jednak nie pomożesz???
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez RomanG » Śr, 4 maja 2005, 10:23

To jednak nie pomożesz???

Nie pomoże ;)
RomanG
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Rena » Wt, 21 cze 2005, 17:05

Ja się podepnę pod to zdumienie:-)

Mnie również zdumiewają osoby, które nie mając zamiaru pomóc, kreują się na miłosiernego dobroczyńcę i wielkiegio mentora. A wszystko co robią, to jedynie klepanie w klawiaturę...
Prawda, elsia7? :-)


A mnie zdumiewa co innego - tyle macie czasu, żeby ciągnąć ten wątek i "klepać w klawiaturę", a ponoć Wasz czas to pieniądz (bez kasy porad się nie udziela).
Szkoda kobiety - miłosierniej byłoby nie odpisywać wcale (nikt nikogo przecież nie zmusza do wypowiedzi) albo uświadomić, że tu pomocy nie uzyska.
Rzadko tu zaglądam i żałuję, że starzy forumowicze popełnili błąd - trzeba rozpoznać komu można rzucić hasło, aby dalej drążył sam, a kto oczekuje poprowadzenia za rękę - wtedy jednak lepiej się nie odzywać.
Rena
 

Poprzednia strona

Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości