ZNIESLAWIENIE

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Postprzez kier_as » Wt, 26 cze 2007, 22:19

Czy to ma sens czy nie musisz sama sobie odpowiedziec, gdyz tylko Ty wiesz do czego NAJBARDZIEJ zdazasz. Jesli chcesz próbować odzyskac ojca dla dziecka to na pewno warto sie spotkac. Jesli zas chodzi o podniesienie alimentow? No z tego co o nim mowilas to rozmowa sensu nie ma. Ale sprobuj, ugoda zawsze lepsza niz walka, tylko (az boje sie to napisac by nie oberwac od Dreda ) nie strasz, nie odgrazaj sie. Jesli rozmowa przybierze agresywny charakter lepiej ja zakonczyc i isc do sadu z tym o czym juz wiele napisalem
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez taganka » Wt, 26 cze 2007, 22:19

Osobiscie uwazam, ze powinnas porozmawiac( jeszce jeden argument na Twoja korzysc ) ma Sad zawsze bedziesz miala czas, a moze sie dogadacie? Jesli moge cos doradzic to badz spokoja i rzeczowa. Daruj sobie zlosliwosci i przytyczki, a bedziesz gora:) Powodzenia
taganka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez PAPI » Wt, 26 cze 2007, 22:25

zawsze bylam agresywna w stosunku do niego. teraz postanowilam na spokojnie. Mam nadzieje ze nie wyprowadzi mnie z rownowagi.

nie zamierzam wciskac mu dziecka na sile jesli o to chodzi i nie chce aby moj syn ojca znal. Chce tylko aby mi pomogl....wiem ze na dziecku mu nie zalezy wogole i nie wiem nawet czy ma jakiekolwiek wyrzuty sumienia z tego powodu. zaznacze ze ma juz jedno dziecko o ktore dba i sie z nim widuje
PAPI
 

Postprzez Dredd » Śr, 27 cze 2007, 08:05

teraz postanowilam na spokojnie


Myślę że to dobry pomysł.
Osobiście też uważam, że spotkanie jest zawsze na miejscu.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez PAPI » N, 1 lip 2007, 16:16

niestety miga sie od spotkania. Darowalam sobie ta watpliwa przyjemnosc. nie bede sie ponizala. Ide do sadu jakos to zalatwic. dziekuje za porady.....ale chwyce sie tego czego sie da:))
PAPI
 

Postprzez PAPI » N, 1 lip 2007, 16:18

a i z szukaniem ofert pracy bedzie ciezko poniewaz on ma tylko prawko na samochody ososbowe ....
PAPI
 

Postprzez kier_as » N, 1 lip 2007, 16:39

Jeśli osobowe to i dostawcz do 3,5t
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez PAPI » N, 1 lip 2007, 16:52

szczerze nie znam sie na autach ale jezdzi takim wiekszym dostawczym a nie tirem
w wiekszosci ogloszen jest prawko kat E+C czy D
PAPI
 

Postprzez PAPI » N, 1 lip 2007, 17:05

w wiekszosci ofert pozatym jest minimum zawodowe wyksztalcenie:((
PAPI
 

Postprzez PAPI » N, 1 lip 2007, 17:06

moze zna ktos jakies triki a by umiescic w pozwie o zwiekszenie alimentow. chodzi tutaj o naprawde mocne argumenty...
PAPI
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości