ZNIESLAWIENIE

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Postprzez kier_as » N, 1 lip 2007, 17:49

Naprawde mocne podałem Ci wcześniej. Oferta jak wczesniej pisałem nie musi być na kierowcę. Moze być pomocnik budowlany, dozorca, i wsio ryba co jeszcze. A ,że wiekszosc ofert to nie znaczy że wszystkie, a wystarczy w sądzie kilka. Inicjatywa w Twoich rekach. A jeśli szukasz złotego środka który zwiekszy alimenty, a Ty nie musisz przy tym palcem kiwnąć - no to ja takich nie znam
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez taganka » N, 1 lip 2007, 19:43

moze zna ktos jakies triki a by umiescic w pozwie o zwiekszenie alimentow. chodzi tutaj o naprawde mocne argumenty...


Masz mozne argumenty. Dziecko na utrzymaniu. Wypisz wszystkie koszty, dolacz ofert pracy...Tyle mozesz zrobic. Powodzenia
taganka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez PAPI » N, 1 lip 2007, 21:50

wydaje mi sie aby wypisac koszty musialabym miec paragony. a z tym jest ciezko bo gdy robie wieksze zakupy to oki biore paragon ale gdy codziennie cos kupuje malemu to nie zabieram bo chyba bym zapelnila cale pudlo paragonami./ pozatym kupuje jak najtaniej czyli w takim przypadku bezparagonow
PAPI
 

Postprzez taganka » N, 1 lip 2007, 21:55

wydaje mi sie aby wypisac koszty musialabym miec paragony. a z tym jest ciezko bo gdy robie wieksze zakupy to oki biore paragon ale gdy codziennie cos kupuje malemu to nie zabieram bo chyba bym zapelnila cale pudlo paragonami./ pozatym kupuje jak najtaniej czyli w takim przypadku bezparagonow


Nie sa potrzebne paragony. Wystarczy suma ogolna z wyszczegolnieniem: Mleko- suma jak wydajesz miesiecznie
Ubranka- jak wyzej
Leki - jak wyzej
Swiatlo woda, czynsz - ( palcisz rodzicom- napisz ile )
Zabawki-
Odzywki
Srodki czystosci -
itd...to wystarczy
taganka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez PAPI » N, 1 lip 2007, 22:01

mam nadzieje ze wysatrczy.

Na pierwszej rozprawie dot. alimentow powiedzialam ze place rodzicom...dokladam sie do oplat zwiazanych z mieszkaniem. Sedzina stwierdzxila ze rodzice moga mi pomagac. Szlag mnie trafil jak o tym uslyszalam. To moi maja pomagac a ojciec dziecka moze sobie isc chlac?? w tym kraju nie ma sprawiedliwosci
PAPI
 

Postprzez taganka » N, 1 lip 2007, 22:09

mam nadzieje ze wysatrczy.

Na pierwszej rozprawie dot. alimentow powiedzialam ze place rodzicom...dokladam sie do oplat zwiazanych z mieszkaniem. Sedzina stwierdzxila ze rodzice moga mi pomagac. Szlag mnie trafil jak o tym uslyszalam. To moi maja pomagac a ojciec dziecka moze sobie isc chlac?? w tym kraju nie ma sprawiedliwosci


Powola rodzica na swiadka. Potwierdzi i bedzie se mogla gadac. :)
taganka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez PAPI » N, 1 lip 2007, 22:21

to moze jeszcze zobowiaza mego rodzica do placenia albo zwolnienia z oplaty...u nas wszystko mozliwe
PAPI
 

Postprzez taganka » N, 1 lip 2007, 22:24

to moze jeszcze zobowiaza mego rodzica do placenia albo zwolnienia z oplaty...u nas wszystko mozliwe

Nie sadze. Tez mialam sprawe o alimenty i nic takiego nie zasadzono. Przeciez to nie oni sa pozwanymi. Pewnie ktos na tym forum to potwierdzi:)
taganka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez PAPI » N, 1 lip 2007, 22:35

mam nadzieje. Zastosuje sie do twoich rad choc mam nikle szanse poniewaz on ukrywa druga polowe swoich zarobkow. Zastanawiam sie czy aby nie powiedziec ze on mieszka z inna kobieta i jej dzieckiem. Czy to moze zaszkodzic czy pomoc?? jak myslisz?
PAPI
 

Postprzez PAPI » N, 1 lip 2007, 22:57

zawrzec takze w pozwie to iz on druga czesc wyplaty bierze do reki?? ze nie wykazuje swoich prawdziwych dochodow ale niestety nie moge tgo udowodnic. Pozatym boje sie ze napisze iz korzysta z opieki spol. Bo skoro ma taki dochod to czemu nie korzystac co nie.....wrrrr
PAPI
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron