czy rodzina może być świadkiem

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

czy rodzina może być świadkiem

Postprzez andreas » Wt, 8 lut 2005, 17:51

Moja Żona powołała swoją Matke na świadka w sprawie cywilnej (rozwód). Mieszkaliśmy w prawdzie pod jednym dachem ale to przeciesz jej matka wiadomo po czyjej stronie będzie zeznawać czy jest to dopuszczalne? Druga sprawa która mnie nurtuje to to że moja Żona napisała że nie mieszkam z rodziną już co najmniej od roku co jest kłamstwem i mam na to dowody tzn. w listopadzie byliśmy razem na komedzie policji ponieważ okradziono nam samochód policjant pytał moją żone gdzie mieszka i z kim i zeznała z resztą zgodnie z prawdą że mieszka na ul.>>>
z mamą tata mężem i bratem - czy można to w jakiś sposób dołączyć do sprawy o rozwód?
Dziękuje z góry i Pozdawiam :D
andreas
 

Postprzez Darek » Cz, 10 lut 2005, 01:47

Nie ma przeszkód, aby Twoja teściowa była świadkiem w sprawie. Za składanie fałszywych zeznań, jak każdemu świadkowi, teściowej również grozi odpowiedzialność karna.

Co do przesłuchania żony na policji, to możesz złożyć wniosek o dopuszczenie dowodu z dokumentu- owego protokołu przesłuchania.
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez andreas » Cz, 10 lut 2005, 12:46

Bardzo dziękuje za szybką odpowiedź
andreas
 


Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość