kara za jazde bez uprawnien do znizki

wykroczenia, naruszenia kodeksu drogowego, mandaty, kara nagany, grzywny, ograniczenia wolności,

kara za jazde bez uprawnien do znizki

Postprzez Ebec » Wt, 13 kwi 2004, 16:31

Witam...

Jakis czas temau jechalem na wakacje pociagiem z kupionym biletem na legitymacje szkolna...
Przed wyjazdem ta legitymacja wraz z innymi dokumentami zostala mi skradziona (i na komendzie dostalem papierek z pieczatka komendy potwierdzajacy fakt kradziezy midzy innymi legitymacji)...podczas kontroli biletow kontroler nie chcial slyszec o takim papierku bo powiedzial ze to dla niego nie ma znaczenia...dostalem kare i teraz wezwanie na rozprawe...
czy mam jakiekolwiek szanse wygrania sprawy przez fakt ze mialem skradziona legitymacje i potwierdzenie na to z Policji??

Za wszelkie informacje dziekuje
Pozdrawiam
Ebec
Ebec
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez admin » Wt, 13 kwi 2004, 16:46

Kliknij tutaj.
admin
Administrator
 
Posty: 21
Dołączył(a): Wt, 1 lut 2011, 00:18

Postprzez Ebec » Wt, 13 kwi 2004, 20:08

owszem sytuacja bardzo podobna...tylko ze ja mialem papierek z policji potwierdzajacy fakt ze mi skradziono dokumenty...to nic nie zmienia ??
Ebec
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Śr, 14 kwi 2004, 17:03

Nie, to nic nie zmienia. Dokument z Policji stwierdza tylko fakt zgłoszenia przez Ciebie kradzieży dokumentów, natomiast nie potwierdza Twoich uprawnień do ulgowych przejazdów.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Wykroczeń

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości