Prawo jazdy zabrane za jazdę po narkotykach

wykroczenia, naruszenia kodeksu drogowego, mandaty, kara nagany, grzywny, ograniczenia wolności,

Prawo jazdy zabrane za jazdę po narkotykach

Postprzez Bartolinio20 » Cz, 9 cze 2011, 01:36

Witam mam takie pytanie przejrzalem forum ale moj problem jest troszke inny. w lutym bierzacego roku, policja zatrzymala mnie na postoju (silnik zgaszony kluczyki w stacyjce) podjechali kryminalni bylem z kolega i kolezanka 2 dni wczesniej wrocilem z holandii. W samochodzie znalezli BONGO a przy koledze jakies 0.3g Marihuany. Potem kazali mi jechac na komende samochodem gdzie suka policyjna jechala pierwsza ja drugi a kryminalni za mna. Zrobili nam badania na sline wynik wyszedl "NIE WAZNY" jak to pan policjant okreslil i tylko mi pobrali krew. i wczoraj wyniki przyszly i wykryto u mnie marihuane i haszysz. jutro mam wezwanie na przesluchanie i policjant mowil zebym poddal sie dobrowalnej karze grzywny i mowil ze prawdopodobnie prawo jazdy mi zabiora. czy mam sie zgodzic czy isc do sadu. Badz co badz samochod byl na postoju lecz ktos doniosl na mnie ze jezdze samochodem pod wplywem ze maja swiadkow. I jestem w kropce bo pracuje jako kierowca samochodu osobowego. Prosilbym o pomoc co mam w tej sytuacji zrobic :(
Bartolinio20
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 9 cze 2011, 01:27

Prawo jazdy zabrane za jazdę po narkotykach

Postprzez Antonio » Pt, 10 cze 2011, 11:09

Myślę, że nie ma co iść do sądu. Jak poddasz się dobrowolnej karze możesz liczyć na łagodniejsze potraktowanie.
Antonio
 
Posty: 48
Dołączył(a): Wt, 31 maja 2011, 06:52


Powrót do Prawo Wykroczeń

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron