brak kontaktu z komornikiem

zajęcie nieruchomości, przedawnienie spłaty, licytacje komornicze, sądowe wezwanie do zapłaty, egzekucja komornicza, windykacja należności, BIK, odzyskanie pożyczki.

brak kontaktu z komornikiem

Postprzez atilla787 » Pn, 25 sie 2008, 09:56

Mam zasądzone alimenty na córkę,które egzekwowane są przez komornika.Mój problem polega na tym ,iż nie dostaję regularnie pieniędzy od komornika.Ze względu na odległość nie mogę osobiście stawić się u komornika aby otrzymać jakiekolwiek informacje,kontakt telefoniczny to jakiś żart-sygnał zawsze zajęty bądź błąd połączenia.Chcę napisać pismo do komornika o wyjaśnienie mi stanu o sprawie ale nie wiem jak powinien wyglądać taki wniosek i co powinien zawierać

Będę wdzięczna za podpowiedź
pozdrawiam
atilla787
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez pinkiboy » Pt, 5 wrz 2008, 15:50

Pismo do Komornika z prośba o wyjasnienie aktualnego stanu postepowania egzekucyjnego musi spełniac zwykłe normy dla typowych pism, proszę sie więc zbytnio nieprzejmowac i po prostu zwrócic się do Komornika z żądaniem wyjasnienia niepokojących kwestii.

O ile Komornik uchyli się od odpowiedzi i nie zareaguje na korespondencje warto złożyc skarge na jego czynności do miejscowego Sądu.

Pozdrawiam
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska


Powrót do Windykacja - Komornik

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości