kruk, brak pism o postępowaniu - możliwe odwołanie?

zajęcie nieruchomości, przedawnienie spłaty, licytacje komornicze, sądowe wezwanie do zapłaty, egzekucja komornicza, windykacja należności, BIK, odzyskanie pożyczki.

kruk, brak pism o postępowaniu - możliwe odwołanie?

Postprzez kubisia17 » Śr, 8 sty 2014, 14:31

Witam, potrzebuję pomocy odnośnie nakazu zapłaty komorniczej. w 2010 roku pierwszy raz dostałem pismo w sprawie zadłużenia, było to postanowienie o wyznaczeniu organu egzekucyjnego. zaraz po tym dostałem drugie pismo, że wierzycielem jest firma KRUK i że rozpoczęto wszęcie egzekucji. i tutaj pojawia sie moja pierwsza wątpliwość, gdyż w miejscu gdzie były wymienione moje dane osobowe, podano zły adres - nazwa ulicy sie nie zgadzała. zgłosiłem tą sprawę do sąd - bez odpowiedzi. od tamtego czasu była cisza. przeprowadziłem się w między czasie i od 2 lat mieszkałem pod innym adresem, w tym okresie żadne pisma do mnie nie dotarły. i w zeszłym roku w lipcu dostałem pismo, juz na obecny adres zameldowanie i zamieszkania, że zajęto moje prawa majątkowe i dodatkowo wynika z niego, ze skazany zostałem przez prokurę niestandaryzowaną sekuryzytacyjną z Wrocławia. do tej pory nic mi nie potrącają. nie wiem skąd jest ten dług, nie wiem czy mam jakieś szanse żeby sie od tego odwołać, bo na chwilę obecną mam do zapłacenia prawie 7.000 zł z czego 2000 zł to odsetki! może ktoiś był w podobnej sytuacji, albo chociaż wie co zrobić żeby się nimi dogadać w sprawie wpłat?
z góry dziękuję za odpowiedz
kubisia17
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 8 sty 2014, 14:19

Powrót do Windykacja - Komornik

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron