Znowu sąd grodzki

przestępstwa, przestępstwa skarbowe, przewidziane środki prawne, podejrzany, oskarżony, wyrok, apelacja, recydywa, prokuratura, organy policji, CBŚ, ABW

Postprzez Dredd » So, 2 cze 2007, 09:28

FAKT jest taki,nikt tego nie żadał


To nie jest problem bo Sąd ma prawo prostować także z urzędu.


sąd sprostował(na błedne) i co dalej?


Jeśli nowa omyłka jest oczywista to sprostowanie sprostowania niestety.

A niezależnie od tego chyba bym napisał skargę na takiego roztrzepanego sędziego ;)

Bo to wstyd takie rzeczy wyczyniać.

Ale najpierw obejrzałbym akta (przed pisaniem skargi) Bo może Sąd był przekonany, że sprostował nazwisko na prawidłowe (może np. błąd w nazwisku przewija się od początku sprawy w aktach w większości dokumentów i w związku z tym Sąd na podstawie akt uznał, że to złe nazwisko jest prawidłowe).
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Pt, 29 cze 2007, 22:44

Bo może Sąd był przekonany, że sprostował nazwisko na prawidłowe (może n.





i nie wyprowadzam sądu z tego błędu.W marcu tego roku wystąpiłem z zapytaniem do sądu kogo dotyczy wyrok pt"zbigniewow"(dla przypomnienia prawidłowy błąd brzmiał "zbingniew" przyznaję się bez bicia,że nie zrobiłem tego celowo to
był mój błąd pisarski)
Pisząc poprzedni post tego nie zauważyłem,czyli stan na dzień dzisjejszy jest taki(wracam do poprzedniego postu z dnia 01.06),czyli nie istniejące w wyroku imię sąd sprostował na prawidłowe robiąc błąd w nazwisku(za radą Arka wystąpiłem już z drugą skargą do Prezesa Sądu w przedmiocie sprostowania)

Niewiem czy to jest zrozumiałe,ale na dzień dzisiekszy mamy taką
oto sytuację jeden wyrok i dwóch skazanych

1.zbingniew shuehos(jak dotąd nie poprawiny)
2.Zbigniew shuehos

Czy nadal te błędy są oczywiste?
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Pn, 24 wrz 2007, 21:35

dzisiaj byłem w Sądzie,poprosiłem o zrobienie zdjęć z akt sprawy,dokładnie z tych stron w kótrych są skandaliczne bedy Sedzi.D,Kazano mi napisać podanie,po pól godzinie latania sekretarki od jedne sędzi do drugiej otrzymałem decyzje na pismie,
odmowną, bez podania podstawy prawnej.



Czy sądy boja sie prawdy o swojej niekompetecji?
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Pn, 24 wrz 2007, 21:52

Osobiście uważam, że - co do zasady - nie ma przeszkód by strona sporządzała sobie odpisy z akt w postaci robienia zdjęć cyfrowych akt. Procedura karna w art. 156 par. 1 k.p.k. niue zawęża w zaden sposób sposobów w jakie strona może sporządzać sobie odpisy tych dokumentów.

Jakie jest uzasadnienie odmowy w Twoim wypadku?
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Pn, 24 wrz 2007, 22:04


Jakie jest uzasadnienie odmowy w Twoim wypadku?




brak uzasadnienia.brak podstawy prwnej(raczej widzę ochrone własnej niekompetencji),a najsmniejsze jest to,ze kieruje robotami
elektrycznymi przy sadzie grodzkim i kazałem usunsc samochody,miedzy innymi przewodniczacej wydzialu z parkingu,a tego juz chyba nie moga znieśc
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Poprzednia strona

Powrót do Prawo Karne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości