Wyrzucenie z domu czy moga mi to zrobic

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

Wyrzucenie z domu czy moga mi to zrobic

Postprzez dexy » Wt, 9 sty 2007, 01:05

Witam,
Mam pytanie
Mieszkam wraz zona i synkiem w domu, ktory wybudowala moja matka z ojcem i oni sa wlascicieliami. Jestesmy tam zameldowani. Ojciec przebywa od wielu wielu lat zagranica. Co kilka miesiecy jest w polsce. Od kilku lat jest alkoholikiem. Pije 2-3 tygodnie tyle samo przerwy (chociaz ostatnio mniej) i znowu picie. Kilka lat temu pobil moja matke za co wsadzilem go 2 razy na 48 godzin. Rok emu zostalo mu odebrane prawo jazdy mial 3 promile alkoholu we krwi. Byl na leczeniu ale tylko na dwoch spotkaniach AA. Nie moge sie z nim dogadac. On dziwi sie ze np. nie che zeby ogladal naszego synka. Ostatnio kiedy tu byl byla ostra awantura chcial mnie udzerzyc kiedy mialem dziecko na rekach ale bylem szybszy. Moja matka sie go boi wiec mu sie nie przeciwstawi. Teraz po ostatniej awanturze kiedy pojechal matka powiedziala ze chce mnie wraz z rodzina wymeldowac bo to jego dom. Czy moze cos takiego zrobic bez podstaw?
dexy
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Wt, 9 sty 2007, 08:16

Jeśli w tym domu rzeczywiście mieszkacie to samym meldunkiem bym się nie martwił, bo nie będzie mu łatwo Was wymeldować.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kier_as » So, 16 cze 2007, 14:21

Czy aby na pewno dred? Wymeldowac to pewnie niełatwo. Ale nakaz eksmisji ze swojej własności raczej uzyska. No ale lokal zastępczy musi dać:)
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości