Wynajem domu

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

Wynajem domu

Postprzez roni20 » Pn, 10 kwi 2006, 20:12

Witam

Jestem przed problemem wynajecia domu. Dom chce wynajac na jeden dzien i w pomieszczeniach domu nakrecic film dla doroslych, ktory nastepnie bede sprzedawal. I moje pytanie jest czy musze miec zgode wlasciciela na nakrecenie materialu i jego pozwolenie ze moge to sprzedawac czy jak wynajme dom to moge krecic co chce i sprzedawac gdzie chce ?

I drugie pytanie czy jezeli podczas filmu leci jakas piosenka polskiego wykonawcy w calosci to czy musze ja usunac z filmu ? Czy moge np wlaczyc jakais kanal muzyczny w tv i miec to nagrane na materiale w tle ?

Pozdrawiam
roni20
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kevin » Pn, 10 kwi 2006, 22:24

co do najmu - proponuję umowę dzierżawy >> tak bedzie lepiej z punktu widzenia ojca (R).

co do muzyki, napisz sam swoją.

No i koniecznie wyślij mi film mejlem! :D
kevin
 

Postprzez roni20 » Wt, 11 kwi 2006, 09:35

Jak mam napisac swoja , bez zartow prosze. Nie moge puscic muzyki z radia i miec jej na nagranym materiale?

Czy osoba od ktorej wynajmuje dom moze miec jakies 'ale' do tego co w nim robie? Oczywiscie wszystko z godnie z prawem.
roni20
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron