nadgodziny

umowy o pracę, obowiązki pracownika i pracodawcy, czas pracy, urlop płatny i bezpłatny, urlop macierzyński i wychowawczy, związki zawodowe, zwolnienia grupowe, BHP, wynagrodzenia za pracę, zatrudnianie młodocianych.

nadgodziny

Postprzez marta22 » Wt, 25 paź 2005, 15:47

cd.

Witam ponownie
Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy kładąc wypowiedzenie, dostanę pieniądze za nadgodziny?
Tzn. w umowie mam cały etat 12/48, a wtym mcu będę miała przepracowane 19 dni po 12h, w zeszłym mcu też 19 dni o 12 h.
Jeśli tak, to czy pracodawca sam je wypłaci, czy też muszę złożyć jakiś wniosek?
Pozdrawiam
Marta
marta22
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Wt, 25 paź 2005, 16:17

Zasadniczo pracodawca powinien sam wypłacić wynagrodzenie za nadgodziny, ale złożenie wniosku nie zaszkodzi.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

;-)

Postprzez marta22 » Wt, 25 paź 2005, 17:06

Dziekuje za odp.;-)
Jeszcze jedno pytanie,czy pieniadze za nadgodziny wyplaca sie za jeden mc? Moge zlozyc prosbe o wyplacenie nadgodzin tylko za pazdziernik? okazuje sie, ze bede 21 * w pracy, po 12 h, to jest 252h, w umowie mam 12/48, czylio ile mam do przepracowania?168 h , czy tak jak jest w umowie, pytam ,bo boje sie,ze za to, ze sie zwalniam dostane najnizsza krajowa, czyli tak jak na umowie, a zawsze dostaje duzo wiecej.
marta22
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Pracy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość