podwyższenie działki

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

Postprzez Marcin » Śr, 31 sie 2005, 21:13

To podtrzymuję wyżej wyrażony pogląd.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Star » Śr, 31 sie 2005, 21:24

Mając na uwadze zabudowę osiedla chcę zaznaczyć, że poniżej działki sąsiada znajdują się jeszcze inne domy, niedawno wybudowane. Ich właściciele, także mogliby zarzucić mojemu sąsiadowi, że ich zalewa bo nie odwodnił swojej działki.
Star
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Śr, 31 sie 2005, 21:26

Być może, ale to nie rzutuje raczej na Twoje uprawnienia i obowiązki jako właściciela działki.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Star » Śr, 31 sie 2005, 21:42

Masz rację, jutro pójdę do sąsiada, który mieszka wyżej i też zarządam od niego odwodnienia terenu, który podwyższył. Dodatkowo udam sie do urzędu miasta i zgłoszę, że sąsiad, który zarząądał odwodnienia terenu ma nieszczelne szambo bo nigdy go nie wybiera. Przekonałem się o tym gdy obok jego szamba budowałem swoje. Tak śmierdziało, że ekipa budowlana zarządała dopłaty za pracę w ciężkich warunkach. W ciągu 3 godzin od wykopania dołu na moje szambo (kostka betonowa) nazbierało sie tyle ścieków, że kilkutonowa kostka nie chciała opaść na dno wykopu. Gdy wspomniałem sąsiadowi, że to własne ścieki go zalewają - chwilowo odpościł.

Myślę, że nie o to chodzi. On po prostu szuka zaczepki. Ja jestem bardzo ugodowy i z wszystkimi żyję w zgodzie (z 1 wyjątkiem).
Star
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Śr, 31 sie 2005, 21:45

Zrobisz jak zechcesz - nie będę polemizował.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Star » Śr, 31 sie 2005, 21:49

OK. Cześć.
Star
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Poprzednia strona

Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości