Zwrot towaru bez podania przyczyny

odszkodowanie, zwrot towarów, reklamacja, Rzecznik Praw Konsumenta, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK)

Zwrot towaru bez podania przyczyny

Postprzez roni20 » Pn, 7 lis 2005, 16:28

Witam

Takie pytanko, kupilem sobie kamere w media markt, wydalem dosc sporo kasy jednak nie spelnia moich oczekiwan jakosci nagrywania, czy moge jakos ja oddac i zeby pieniadze mi zwrocili ? Kamera dziala oczywiscie wszystko z nia ok wiec reklamacja odpada, czy jakis termin jest na oddanie np 7 dni, sklyszalem ze w Angli mozna oddawac a w Polsce ?

Pozdrawiam
roni20
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Zwrot towaru bez podania przyczyny

Postprzez Ridda » Śr, 9 lis 2005, 00:51

Witam

Takie pytanko, kupilem sobie kamere w media markt, wydalem dosc sporo kasy jednak nie spelnia moich oczekiwan jakosci nagrywania, czy moge jakos ja oddac i zeby pieniadze mi zwrocili ? Kamera dziala oczywiscie wszystko z nia ok wiec reklamacja odpada, czy jakis termin jest na oddanie np 7 dni, sklyszalem ze w Angli mozna oddawac a w Polsce ?

Pozdrawiam


Dobry wieczór!
Nasze prawo również umożliwia zwrot zakupionego towaru do 10 dni nawet bez podawania powodu.
Pozdrawiam :)
Ridda
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Zwrot towaru bez podania przyczyny

Postprzez loco » Śr, 9 lis 2005, 11:32

Ridda - w opisywanym przypadku nie masz racji. Mam nawet wrażenie, że wprowadzasz w błąd pytającego :-)
Pzdr.
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Zwrot towaru bez podania przyczyny

Postprzez Pawel78 » Śr, 9 lis 2005, 13:43

Ridda - owszem, ale to dotyczy umów zawieranych na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa.
Pawel78
 


Powrót do Prawa Konsumenta

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość