zażalenie na pracę Kancelarii Prawnej ?

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

zażalenie na pracę Kancelarii Prawnej ?

Postprzez Halinka » Cz, 23 wrz 2004, 09:54

Kancelaria Prawna podjęła się prowadzenia sprawy o eksmisję z lokalu użytkowego - sklepu - przyjęła stosowne opłaty (1200 zł) a następnie wprowadziła swojego klienta w błąd informując go, że nie musi brać udziału w toczących się rozprawach, chociaż on chciał zeznawać jako świadek w sprawie, przez co klient przegrał sprawę z powodu nie stawienia się w sądzie.
Kiedy klient za pośrednictwem kancelarii złożył odwołanie od decyzji, ta nie powiadomiła go o terminie i wysokości wniesienia opłaty za odwołanie i znowu odwołanie zostało odrzcone z braków formalnych. Klient dowiedział się o tym od drugiej strony procesowej, gdyż kancelaria wogóle się z nim nie skontaktowała.
Pytania :
1. Czy wobec powyższych faktów klient może żądać zwrotu poniesionych opłat z powodu brak należytej dbałości o jego interesy ze strony kancelarii
2. czy klient może wnieść zażalenie na pracę kancelari (ewentualnie do kogo)
3. czy klient może jeszcze wnieść odwołanie w przedmiotowej sprawie za pośrednictwem innej kancelari lub samodzielnie
Halinka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Monika » Cz, 23 wrz 2004, 10:12

ja myślę że lepiej przenieść to na forum prawne.
Monika
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez admin » Cz, 23 wrz 2004, 11:11

ja myślę że lepiej przenieść to na forum prawne.

Ja też ;)
Wątek przeniesiony.
admin
Administrator
 
Posty: 21
Dołączył(a): Wt, 1 lut 2011, 00:18


Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości