zajęcie wynagrodzenia za pracę z tytułu egzekucji świadczeńalimentacyjnych

zajęcie nieruchomości, przedawnienie spłaty, licytacje komornicze, sądowe wezwanie do zapłaty, egzekucja komornicza, windykacja należności, BIK, odzyskanie pożyczki.

zajęcie wynagrodzenia za pracę z tytułu egzekucji świadczeńalimentacyjnych

Postprzez mirekm » Cz, 23 cze 2005, 23:03

zawiadomienie o wszczęciu postepowania egzekucyjnego z dnia 3czerwca 2005r. oraz zajęcie wynagrodzenia za pracę z tytułu egzekucji swiadczeń alimentacyjnych z dnia 3 czerwca 2005r jest zgodne z prawem?
pismo w tej sprawie (zawiadomienie o wszczęciu postepowania egzekucyjnego ) wysłane przez komornika 3 czerwca 2005r. otrzymałem 17 czerwca 2005r. komornikz dniem 3 czerwca zajął moje wynagrodzenie od 1 lipca 2005r. (zajęcie wynagrodzenia za pracę z tytułu egzekucji swiadczeń alimentacyjnych z dnia 3 czerwca 2005r) o zajęciu dowiedziałem sie ustnie od komornika w dniu 15 czerwca 2005r.
uważam że sa to bezprawne działania, bowiem nie miałem mozliwości ustosunkowania się do zarzutów komornika, który po okazaniu przez mnie dowodów wpłat pocztowych, stwierdził, że te dowody go nie interesują.
mirekm
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Cz, 23 cze 2005, 23:40

Komornik nie ma uprawnień do badania podstaw tytułu wykonawczego. Temu celowi służą instytucje, które znajdziesz, korzystając z wyszukiwarki na forum (a co do których nie mam cierpliwości po raz n-ty pisać).
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Windykacja - Komornik

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości