Seks z 17-latką

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Postprzez Gugu_Amoroso » Śr, 13 sie 2008, 08:18

Dobra, a co jesli na rozprawie ona powie ze uparla sie ze chce sie napic?

Czy taka sprawa ulega przedawnieniu i po jakim czasie?
Gugu_Amoroso
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Gugu_Amoroso » Śr, 13 sie 2008, 08:42

Więc teraz tak co mi grozi za rozpijanie nieletniej, kiedy ona przyzna przed sądem, że sama mnie namawiała?

Po jakim czasie i czy w ogóle tego typu sprawa ulega przedawnieniu?
Gugu_Amoroso
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Gugu_Amoroso » Śr, 13 sie 2008, 09:39

Dodajmy jeszcze to, że na początku września została upita przez"kolegów" z klasy do nieprzytomności i żaden nawet ze szkoły nie został usunięty...
Gugu_Amoroso
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez flowerpower9 » Śr, 13 sie 2008, 12:23

Gugu, a Ty myślisz, że co, Sąd bez 100% pewności nałoży na ciebie jakąś karęza rozpijanie nieletniej?

To nie jest tak, że jest jakieś niby tam nagranie, że Ty mówiłeś, że ona piwo piła, że jest jakieś tam zdjęcie z piwem na stole, nawet ona sama powie, że piła piwo, takie sprawy trzeba dobrze udowodnić, Sąd weźmie pod uwagę jakichś świadków, jeśli tacy są, którzy widzieli jak ona piwo piła, co namawiałeś ją do picia piwa? przecież nie namawiałeś, a, że stało i ona wypiła, Ty jej przecież nie przywiążesz do kaloryfera, żeby nie piła. Tu muszą być dowody i to konkretne. Przecież, w różnych butelkach są iróżne napoje, np. moja mama robi soki w butelce po winie, bardzo dobre są, a tata w puszce po piwie do której jest przywiązany:) lubi sobie kawe pić. Sąd na to spojrzy od swej strony, jaki jest dowód, że ona była pod wpływem alkoholu...że puszka stała, czy tam w rozmowie powiedziałeś, ze piła piwo, może chodziło Ci o herbatę i omyłkowo powiedziałeś piwo.

jak dla mnie sprawa klęknie na samym początku z powodu braku podstaw ukarania Ciebie. To nie są dowody.
flowerpower9
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Śr, 13 sie 2008, 13:56

Nie sądzę żeby rodzice gnębili swoją córkę donosząc na jej rozpijanie przez Ciebie.
Inna sprawa, to wyrazy współczucia, Gugu_Amoroso, że musisz upoić siedemnastolatkę alkoholem ażeby Ci się oddała ;)
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Gugu_Amoroso » Śr, 13 sie 2008, 14:45

NIe martw się Darku nie musze tego robić :) ona mi karze żeby było długo i przyjemnie :) ale dosyć tego teraz poruszmy sprawę oryginału i kopii nagrania. Czy kopia jakiegoś nagrania ma wartośc w sądzie czy ważne są jedynie oryginały??

Możecie mi współczuć spier******* teściów :(
Gugu_Amoroso
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Gugu_Amoroso » Śr, 13 sie 2008, 14:50

A co do rozpijania to jaką karę mogą mi nalozyc za jedno piwo? 10 minut robot spolecznych? :)

tesciu ma kilka milionów na koncie i nie wykluczam korupcji...

W razie rozprawy chcialem poruszyc to ze bil dosc czesto on moja dziewczyne, miala zlamana reke a nawet strzelal do niej z wiatrowki, ale ona nie chce bo twierdzi ze to tylko pogorszy sprawe. Ja jestem innego zdania bo nawet jesli ten czlowiek zastraszy swoje dzieci to psycholog powinien wyczuc ze dzieciaki kłamia
Gugu_Amoroso
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez flowerpower9 » Śr, 13 sie 2008, 17:54

możesz te sprawy poruszyć - ale Sąd to wysłucha, lecz zweryfikuje jako całkowicie innąsprawę i nie będzie to miało większego znaczenia.

Twoja luba może skierować zawiadomienie za uszkodzenie ciała, musi sama takie zawiadomienie złożyć, dołączyć wszelkie papiery o tym, że jej rękę złamał i o innych uszczerbkach na zdrowiu, które spowodował jej ojciec, oraz oczywiście świadków. A także za znęcianie się psychiczne i fizyczne może złożyć zawiadomienie, lub jeśli były groźby jakieś pozbawienia zdrowia, życia, zniszczenia jakichś jej rzeczy to także jako groźby karalne - czyli z trzech artykułów, a Twoja luba jako osoba, która skończyła 17 lat jest traktowana w świetle prawa jako dorosła.

A to strzelanie z wiatrówki także może być nawet traktowane jako usiłowanei zabójstwa, to zależy od wielu argumentów, i oczywiście świadkowie - to najważniejsze.
flowerpower9
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Gugu_Amoroso » Śr, 13 sie 2008, 20:22

ale ta dziewczyna nie chce tego wcale poruszac a to bardzo wazne zeby wyszlo na jaw jaki z niego tyran. boi sie go cala rodzina i kaze im zeznawac na jego korzysc
Gugu_Amoroso
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Gugu_Amoroso » Cz, 14 sie 2008, 20:19

Coś ucichło tutaj. Prosze nie zamykać tego tematu bo napewno nie raz jeszcze napisze
Gugu_Amoroso
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości