prosze o pomoc

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

prosze o pomoc

Postprzez natala » Śr, 12 wrz 2007, 20:08

pewna firma podpisala ze mna umowe na postawienie reklamy na mojej dzialce-odplatnie. uzyskala wszyskie zgody a gdy chciala przystapic do postawienia okazalo sie ze Urzad Miasta cofnal zgode. chcialabym zaznaczyc ze do postawienia reklamy na swojej dzialce nie jest potrzebna zgoda sasiada. czy jest mozliwe ze mozna cofnac zgode po interwencji sasiada tlumaczac ze szkodzi to jego interesom? sasaiad na dzialce ma sklep. glownie wazne dla mnie jest to ze w.w firma przyslala mi pismo ze ze wzgledu na brak zgody sasiada odstepuje od umowy w calosci i uwaza ze jest to konieczne i uzasadnione. minal juz rok od podpisania umowy,a obowiazuje ona do konca 2007r. co moge w tej sytuacji zrobic? czy mam prawo ubiegac sie o wynagrodzenie od tej firmy. pismo od tej firmy otrzymalam listem poleconym 29.08.2007r czekam na odpowiedz pozdrawiam
natala
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości