Problem z interpretacją słowa "staż"

umowy o pracę, obowiązki pracownika i pracodawcy, czas pracy, urlop płatny i bezpłatny, urlop macierzyński i wychowawczy, związki zawodowe, zwolnienia grupowe, BHP, wynagrodzenia za pracę, zatrudnianie młodocianych.

Problem z interpretacją słowa "staż"

Postprzez Beata_W » Śr, 8 lut 2006, 22:30

Witam! Mam pytania odnośnie stażu. Obecnie mam umowę na czas określony, a w umowie jest podane stanowisko: laborant - stażysta. Stażu nie odbywam przez Urząd Pracy. Po prostu przyszłam do firmy na zastępstwo. W 2004 roku, w czerwcu, skończyłam studia chemiczne, ale po studiach pracowałam w dwóch firmach windykacyjnych, więc teraz pierwszy raz pracuję w zawodzie. Więc jest to moja trzecia praca. Czy są jakieś przepisy, ustawy, które regulują ile maksymalnie może trwać taki staż, czy w ogole zgodne z prawem jest to, że jestem zatrudniona jako stażystka? Pytam, bo w firmie, w której pracuję jest kilka osób, które pomimo tego, że pracują już kilka lat i mają umowy na czas nieokreślony to dalej w umowie mają zaznaczone, że są zatrudnione jako stażyści. Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam,
Beata
Beata_W
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Powrót do Prawo Pracy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość