Klauzula Wykonalności !!!!!!!!!

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Klauzula Wykonalności !!!!!!!!!

Postprzez Panda28 » Wt, 22 lis 2005, 14:58

W poprzednim miesiącu drogą pocztową poprzez list polecony trafiła w moje ręce poczta z Sądu Rodzinnego zaadresowana na moj adres i imię nazwisko mojego męza. Odebrałam list podpisując swoim nazwiskiem które brzmi jak nazwisko mojego męza .We wcześniejszym czasia złożyłam dwa pozwy do tego samego Sądu i myśląc że jest to odpis pozwu wysłany na mój adres omyłkowo ponieważ miejsce zamieszkania męża jest inne ,nie przywiązałam do tego uwagi.Po jakimś czasie zgłosił sie małzonek po pismo twierdząc że w owym piśmie był wyrok i Klauzula Wykonalności w sprawie o alimenty,jednaze ja pisma nie moge odnalezć .
Pismo wysłał Sad omyłkowo i teraz zwraca sie do mnie tel o zwrot pisma jednaże ja nie wiem czy jestem jeszcze w jego posiadaniu gdyz nie moge go odnaleść.Czy Sąd może pociągnąć mnie do odpowiedzialnośći za brak pisma?Jakie konsekwencje ponosi mój małżonek z braku owego dokumentu ,Pani przez tel poinformowała mnie że nie można zrobić odpisu tego dokumentu.
Panda28
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez gala » Wt, 22 lis 2005, 21:01

chitra jestes,chcesz zrobic z meza balona.a pozniej do komornika.
gala
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości