ZWROT DEKODERA

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Postprzez kobietka » Pn, 28 lut 2005, 15:14

. bez tego krukowi dedektywi mogą tobie skoczyć.




Też podzielam tę opinię,Kruk do mocnych nie należy.


Tym zajmował się też bezskutecznie Kruk



A ja bym nie była taka pewna , bo kiedyś tez olałam Kruka , wezwania z grozbami wyrzucałam do kosza . W koncu dostałam pismo od komornika i ..... sumka całkiem nieżle urosła. Czyli wierzyciel musiał miec wyrok sądu (ja go nigdy nie dostałam) i prawo do egzekwowania długu przez kancelarie komorniczą . Wierzyciel to InvestBank . Pozdrawiam .
kobietka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Pn, 28 lut 2005, 18:58

W koncu dostałam pismo od komornika i ..... sumka całkiem nieżle urosła.



Wyrok też do kosza....
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez mimi » Wt, 1 mar 2005, 13:14

Wyrok też do kosza....


no to i kosz też do kosza.

zanim będzie wyrok to musisz mieć zawiadomienie o przelewie cesji, potem z sądu otrzymać odpis pozwu i na końcu dopiero nakaz zapłaty.

teraz większość tych spraw jest przedawnionych, ale sąd jak to sąd nie musi tego zauważyć dopóki mu sie nie pokaże. a wtedy zasądzi wszystko. tym bardziej że sprawy wbrew prawu wnoszone są wg miejsca siedziby wierzyciela a nie dłużnika, a to z tego powodu, że firmy skupujące wierzytelności dobrze wiedzą, że najwięcej zalezy od sędziego. a że im bliżej tym przyjaźniej to ...

sędzia się nie boi "nieumyślnie" popełnić błędu na korzyść "powoda" - kolegi. bo piepszone prawo jest takie, że sędziego nie ma jak ukarać. zgodnie z prawem sędziowie i komornicy są bezkarni.


pozdr.
mimi
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Wt, 1 mar 2005, 18:29

teraz większość tych spraw jest przedawnionych,



Zgadzam się, w tym specjalizują sie,kruki.kaczmarskie,ij
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kobietka » Pt, 4 mar 2005, 11:15

Ludzie ! ja juz do komornika wpłaciłam 70% nalezności i to niezła sumka jest , a tu sie dowiaduje ,że powinnam olać komornika , tak???!!! i co??? czekac aż zapuka do moich drzwi???!!!
kobietka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kobietka » Pt, 4 mar 2005, 11:18

podniosło mi się ciśnienie , bo cos tu nie tak. Przecież komornik przylazł by do mnie i "przeczesywał " kąty , a tego wolałabym uniknąć! ech, pieprzone prawo w popieprzonym kraju!
kobietka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » Pt, 4 mar 2005, 11:48

Niektóre wypowiedzi shuehosa to raczej prywatne opinie i osądy, aniżeli rady, którym powinnaś ulegać :-)
Pzdr.
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Pt, 4 mar 2005, 18:48

Niektóre wypowiedzi shuehosa to raczej prywatne opinie i osądy, aniżeli rady, którym powinnaś ulegać :-)
Pzdr.


A może wynik pewnych doświadczeń,przecież nie karzę nikomu rozwiązywać problemy prawne moim sposobem.


pieprzone prawo w popieprzonym kraju!



Nie podzielam twego poglądu,jest świetne do obrony,tylko trzeba wiedzieć jak z niego skorzystać.
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » Pt, 4 mar 2005, 18:53

Cytuję:
____________________
A może wynik pewnych doświadczeń,przecież nie karzę nikomu rozwiązywać problemy prawne moim sposobem.
____________________

To może jednak zaznaczaj to przy każdej swojej wypowiedzi, bo niektórzy mogą się spodziewać, że przedstawiasz im wykładnię przepisów. Tym bardziej, że jest to 'forum prawne', a nie forum 'wzruszyła mnie Twoja historia' :-)
Pzdr.
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez shuehos » Pt, 4 mar 2005, 19:00

To może jednak zaznaczaj to przy każdej swojej wypowiedzi, bo niektórzy mogą się spodziewać, że przedstawiasz im wykładnię przepisów.



Mimo wszystko proponował bym Ci odniesienie do konkretnej
mojej wypowidzi,mam nadzieję, że nie będziesz miał problemu z jej oceną prawną,powodzenia.
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości