zawarcie umowy o pracę przez spółkę cywilną

umowy o pracę, obowiązki pracownika i pracodawcy, czas pracy, urlop płatny i bezpłatny, urlop macierzyński i wychowawczy, związki zawodowe, zwolnienia grupowe, BHP, wynagrodzenia za pracę, zatrudnianie młodocianych.

umowy

Postprzez Edyta7 » Pt, 5 sie 2005, 19:55

Dzięki serdeczne za wsparcie.
________________________
Sama się zastanawiałam o co tej Panci chodziło, może miała zły dzień. Na razie napisała się swoich notatek i poszła do siebie tworzyć protokół. Troszkę mi podniosła ciśnienie tymi swoimi wywodami więc jej zasugerowałm,żeby w trosce o dobro pracowników wystąpiła do sądu o stwierdzenie nieważności umów o pracę bo według mnie są ważne, tym bardziej, że ludzie pracują i chcą pracować. Pensje nie są duże, ale wypłacane są ndgodziny i dodatek za szkodliwość , poza tym żadna kontrola z PIP-u nic pod tym względem nam nie zarzuciła. Dopiero urząd pracy coś wymyśla. W każym bądź razie po mojej sugestii nabrała wody w usta i zajęła się pracą- sądzę,że to był bardziej pokaz siły aniżeli wiedzy. Chyba przestanę im dawać kawę bo za bardzo się pobudzają.
Ale poczekam na protokół.
____________________
Pozdrawiam Edyta
Edyta7
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Poprzednia strona

Powrót do Prawo Pracy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości