Wykonanie prac na umowe ustna

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Wykonanie prac na umowe ustna

Postprzez nitroolo » Pt, 13 lip 2012, 23:29

Witam.
Moja sytuacja wyglada następujaco.
Tydzień temu zleciłem prace brukarska pewnej osobie. Całosci pilnowął mój ojciec bo ja niestety pracuje daleko od domu. Gdy przyjechałem praca była juz zakończona ale niestety mnie sie nie podobała. Mianowicie Wjazd do garazu utrudniał bezproblemowe poruszanie, spadki które ten pan porobił kompletnie mi sie nie podobały i ogolnie nie jestem zadowolony z jego pracy. Cała sytuacja staneła na tym że ja zapłaciłem mu kwote na którą bylismy umówieni i jednoczesnie ustalilismy ze w wolnej chwili poprawi to co mi sie nie podoba. Umowa była zawarta tylko słownie. I teraz okazuje się że ten pan nie chce poprawić tej pracy(chce zmienić całość,od poczatku). Powiedział że za tamte pieniadze tego nie poprawi, tylko trzeba zapłacić znowu i to wiecej bo bedzie musiał demontowac i od nowa wszystko kłaść.
Skoro zapłaciłem wtedy całość pieniedzy i nie jestem zadowolony z jego pracy to co mam teraz zrobić z taka sytuacja..? jakie są mozliwości zeby wyjsc na swoje.Jeżeli to moze coś znaczyć to znam jego imie, nazwisko i miejsce zamieszkania. Z góry dziekuje za pomoc.
nitroolo
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 13 lip 2012, 23:23

Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości