nieumyślne paserstwo pozew cywilny

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Postprzez sebulaa » Pt, 7 lis 2008, 22:10

No i po pierwszej rozprawie :)
wziełem adwokata ( droga sprawa :( ) . W połowie rozprawy powód miał już ochotę na ugodę na którą namawiał Sąd . Mój prawnik odmówił ugody i powołał się Darku na ten paragraf co mi pisałeś. I na następnej rozprawie ma byc wezwany ten cwel co mi auto sprzedał. Adwokat chce tak sprawe zakończyć zeby to ten baran zaplacił .
sebulaa
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: nieumyślne paserstwo pozew cywilny

Postprzez slav83 » Cz, 9 sie 2012, 08:10

Czy ktoś wie jak zakonczyła się ta sprawa? Jestem niemal w identycznej sytuacji , tylko że auto sporo droższe . W styczniu 2011 roku kupiłem auto na fakture vat marza a w maju 2012 sprzedałem na umowe kupna sprzedaży. Podczas zakupu auta oczywiście pojechałem na komisariat sprawdzić auto oraz sprzedającego i dokumenty jego firmy. Po 2 tygodniach od sprzedaży przyszła do mnie policja i informuje mnie że auto jest poszukiwane w hiszpanii. Dodam że data zgłoszenia to któryś listopada 2011 roku, czyli był już w moim posiadaniu 11 miesiecy. Z tego co sie dowiadywałem to prawdopodobnie bedzie to kopia ( przebijany vin ) . Auto sprzedałem gdyż mam kłopoty finansowe , a kupujacy odemnie auto już przysłał informacje że jeśli mu sprzedałem auto z wada prawna to bedzie mnie sądzić o zwrot kasy. Czy warto wogole sie sądzić ? dodam że pan który odemnie kupował nie sprawdzał auta , zadzwonił tylko do serwisu aso by potwierdzić przebieg ?
slav83
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 9 sie 2012, 07:45

Poprzednia strona

Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron