Praktyki banku BPH i f. windykacyjnej ULTIMO

podatek VAT, PIT, CIT, księgowość i rachunkowość przedsiębiorstw, podatek od spadków i darowizn, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od nieruchomości, opłaty skarbowe, postępowanie podatkowe, prawo celne, prawo dewizowe

Praktyki banku BPH i f. windykacyjnej ULTIMO

Postprzez Fortino » Wt, 7 mar 2006, 19:57

19 grudnia 2000 r. zawarłam z bankiem BPH PBK S.A. umowę kredytową. 18 lipca 2003 r bank wypowiedział umowę żądając spłaty kredytu w całości w wysokości 3 574,70 PLN (otrzymałam je 5dni później DATA DORĘCZENIA) okres wypowiedzenia umowy wynosił 30 dni od daty otrzymania pisma. Terminu tego dotrzymałam wpłacająć 22 lipca 2003 r. sumę 400zł. i 20 sierpnia 2003 r. sumę 3 174,70 PLN co daje razem 3 574,70 PLN. Rok póżniej otrzymałam pismo zdatowane na 6 sierpnia 2004 od firmy ULTIMO w którym to wyżej wymieniona firma domagała się spłaty zadłużenia w wysokości 940,77 PLN na które zdaniem firmy złożyło się:
[/b]Zadłużenie:67,68
Koszty obsługi :873,09 PLN
Oprocentowanie :21,10%

Z rozmowy telefonicznej z przedstawicielem firmy Ultimo dowiedziałam się iż BPH sprzedał moje zadłużenie firmie windykacyjnej Ultimo jeszcze w czasie trwania wypowiedzenia umowy. W celu wyjaśnienia całej sprawy przesłałam do firmy Ultimo listem poleconym kserokopie dowodów wpłaty zadłużenia na wymaganą przez bank kwotę (wpłat dokonywałam w oddziale BPH) tak ja uzgodniłam z przedstawicielem Ultimo. Od tego czasu mineło 1,5 roku i uważałam że sprawa został definitywnie zamknięta. Tymczasem dziś tj. 7 marca 2006 roku skontaktowała telefonicznie się przedstawicielka firmy Ultimo żądając wpłaty 84 zł. tłumacząc iż kapitał w wysokości 50 zł. nie został spłacony reszta to odsetki.

Proszę o pilną odpowiedż
Fortino
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Esokal » Śr, 8 mar 2006, 09:16

Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Podatkowe i Finansowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości