jak mam rozwiązać tę sprawę? jestem bezradny,proszę o pomoc!

umowy o pracę, obowiązki pracownika i pracodawcy, czas pracy, urlop płatny i bezpłatny, urlop macierzyński i wychowawczy, związki zawodowe, zwolnienia grupowe, BHP, wynagrodzenia za pracę, zatrudnianie młodocianych.

jak mam rozwiązać tę sprawę? jestem bezradny,proszę o pomoc!

Postprzez ryszardr » Wt, 20 cze 2006, 19:49

Pracowałem w Przedsiębiorstwie Turystycznym jako kierowca autokaru od 1973 do 1990 roku. Zakład zwolnil mnie z przyczyn ekonomicznych i nie wystawil mi świadetwa wykonywania pracy w szczególnych warunkach, posiadam tylko aneks do umowy wystawiony 1984roku, potwierdzajacy moja pracę Dział 8 pkt 2 podpunkt2.
Obecnie mam 57lat i 40lat pracy, świadectwo o ktorym wyzej wspomnialem, bde potrzebowal za 3lata, zeby przejsc na emeryturę.
Ponieważ świadkowie którzy pracowali w tantych latach ze mna wymierają, obecnie mam tylko kontakt z dwoma osobami. Chciałbym wczesniej uzyskac takie potwierdzenie. Sąd Pracy, nie przyjmie takiej sprawy, poniewaz nie mam strony. Zakład pracy zlikwidowano 1991r. a ZUS nei chce byc strona w obecnej chwilki, przed czasem. Jak rozwiazac ten problem?????
ryszardr
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Powrót do Prawo Pracy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości