ekwiwalent za urlop

umowy o pracę, obowiązki pracownika i pracodawcy, czas pracy, urlop płatny i bezpłatny, urlop macierzyński i wychowawczy, związki zawodowe, zwolnienia grupowe, BHP, wynagrodzenia za pracę, zatrudnianie młodocianych.

ekwiwalent za urlop

Postprzez henryk » Pn, 21 lip 2003, 07:59

Witam forumowiczów !
Pracowałam w roku 2002 do m-ca maja. Od maja do października 2002 byłam na chorobowym, następnie rozwiązano ze mna umowę o pracę. Czy należy mi się ekwiwalent za nie wykorzystany urlop wypoczynkowy tylko do miesiaca maja - poczatek chorobowego ,czy też do pexdziernika - termin rozwiązania umowy o pracę/ jesli Ktoś by znał jeszcze podstawę prawną byłbym wdzięczny/ . Pozdrawiam henryk
henryk
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

ekwiwalent za urlop

Postprzez Halszka » Pn, 21 lip 2003, 10:39

. Czy należy mi się ekwiwalent za nie wykorzystany urlop wypoczynkowy tylko do miesiaca maja - poczatek chorobowego ,czy też do pexdziernika - termin rozwiązania umowy o pracę/ jesli Ktoś by znał jeszcze podstawę prawną byłbym wdzięczny/ . Pozdrawiam henryk

Oczywiście , że do października, przecież do października byłaś pracownikiem.
W czasie choroby nie mogłaś być na urlopie, nawet gdybyś poszła na urlop to choroba go przerywa.
Halszka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

dziękuję za odpowiedx.

Postprzez henryk » Pn, 21 lip 2003, 12:23

Dziękuję za odpowiedź. Chciałem sie upewnić , bo pracodawca chciał mi "wcisnąć kit" ,ze tylko do maja i sprawa znalazła się w Sądzie Pracy/ czekam na wynik./
henryk
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Pracy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości