Umowa najmu lokalu

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

Umowa najmu lokalu

Postprzez red9 » Wt, 11 gru 2007, 00:10

Proszę mi powiedzieć jak napisać umowę, aby obowiązywała ona na czas nieokreślony z tym, że tylko osoba która płaci czynsz i wynajmuje ten lokal od właściciela mogła zerwać umowę. Bo jeśli ta osoba płaci i nie zakłóca spokoju to może wynajmować ten lokal tyle ile chce.
red9
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Umowa najmu lokalu mieszkaniowego

Postprzez laporteki » Wt, 11 gru 2007, 12:14

Wydaje mi się że nie można zawrzeć umowy najmu z zastrzeżeniem że tylko jedna strona może tą umowę zerwać. Jeśli chcesz się zabezpieczyć, to może ustal z wynajmującym dłuższy okres wypowiedzenia umowy?
laporteki
 

Umowa najmu lokalu mieszkaniowego

Postprzez kier_as » Wt, 11 gru 2007, 22:02

O ile wiem to można zawierać umowę na max 5 lat bez możliwosci wypowiedzenie pod warunkiem wywiazywania sie. To chyba najbliższe twoich oczekiwań. Na czas nieokreślony to niemożliwe. Taką mam wiedzę ale może sie myle, posluchajmy innych
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość