Mieszkanie po mężu, w którym nie byłam zameldowana

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

Mieszkanie po mężu, w którym nie byłam zameldowana

Postprzez gajax » Wt, 4 gru 2007, 22:43

Kilka lat temu wyjechałam do pracy za granicę.Po jakimś czasie mąż za namową rodziny wymeldował mnie z mieszkania spółdzielczego.Dzieci nie mieliśmy.Miesiąc temu mąż umarł,a w mieszkaniu zamieszuje niezameldowany kuzyn męża.Jakie ja mam prawo do tego mieszkania jako wymeldowana wdowa???
gajax
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

?!?!?

Postprzez pinkiboy » Pt, 7 gru 2007, 18:36

Więcej szczegółów!
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska

pomóżcie!!!

Postprzez gajax » So, 8 gru 2007, 13:21

Nie bardzo wiem ,co jeszcze dodać. Kiedy wyjechałam,miedzy mną a mężem było ok.Pojechałam tam do pracy a nie na wczasy .Przysyłałam pieniądze za które mąż zrobił remont i kupił sprzęty agd.Fakt-pomału oddalaliśmy się od siebie,ale mimo to finansowo go wspierałam.Sąsiedzi dziwili mu się,że żyjemy na odległość.Prawdopodobnie przyczynili się do eksmisji mnie.To jest mieszkanie spółdz.Kiedy poznaliśmy się mąż już tam mieszkał.
gajax
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kier_as » So, 8 gru 2007, 22:01

a jestes chociaz na przydziale dopisana?
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości