mieszkanie w kamienicy

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

mieszkanie w kamienicy

Postprzez bydgoszczanka » Cz, 3 kwi 2008, 13:25

WITAM!Chciałabym się dowiedzieć o prawa do mieszkania w kamienicy w której to były mąż miał udziały-nie ma podziału fizycznego lolali,jest jeszcze dwóch współwłaścicieli.Moja sprawa wygląda tak:w małżeństwie mąż otrzymał udziały w kamienicy gdy zwolnił się lokal zajeliśmy go(zarządcą tej kamienicy były wtedy ADM)gdy rozstaliśmy się z mężem ząrząd kamienicą przejął jeden ze współwłaścicieli.Gdy wniosłam o rozwód bez podziału majątku sąd jedynie w protokole rozwodowym umieścił zapis:w ciągu 2 lat mąż obiecuje zakupić mieszkanie na dzieci do tej pory mogę zamieszkiwać wraz z dziećmi w kamienicy męża.Minęło siedem lat i niestety były sprzedał swoje udziały.Zarządca twierdzi że dawniejszy zarządca nie podpisywał ze mną żadnej umowy najmu i tu się moja nie ciekawa sytuacja kończy nie wiem co mogę teraz zrobić.Czy zarządca ma prawo mnie wyrzucić po 14 latach mieszkania w tej kamienicy?Były mąż wniósł teraz o podział majątku czy mogę jakoś powołać się na obietnicę męża podczas sprawy rozwodowej i nie wywiązanie się z niej.?Może ktoś jest w podobnej sytucji i może mi doradzić co mogę zrobić.POZDRAWIAM!
bydgoszczanka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron