Debet w banku, przez kilka lat cisza!

podatek VAT, PIT, CIT, księgowość i rachunkowość przedsiębiorstw, podatek od spadków i darowizn, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od nieruchomości, opłaty skarbowe, postępowanie podatkowe, prawo celne, prawo dewizowe

Debet w banku, przez kilka lat cisza!

Postprzez gosika » So, 7 sty 2006, 21:43

Witam i bardzo proszę o poradę. W 1999 r. założyłyśmy z siostrą (w ramach prowadzonej działalności gosp) konto w banku PKO S.A. W 2000 roku powstał na tym koncie debet. W marcu 2001 roku zlikwidowałyśmy działalność, natomiast nie zamknęłyśmy konta. Przez cały czas aż do grudnia br, nie otrzymywałyśmy z banku żadnych powiadomień. Teraz natomiast otrzymałyśmy wezwanie z firmy windykacyjnej Intrum Justitia do zapłaty 6300 zł tytułem opłat za prowadzenie konta oraz wziętego debetu. Ponieważ zaginęła mi umowa z tym bankiem zwróciłam się o wydanie duplikatu. I tu zaczęły sie "schody". Bank nie wie gdzie jest moja umowa, a także cała dokumentacja typu wyciągi bankowe etc. Straszą mnie wystawieniem BTE. Chciałam sprawdzić tę umowę czy rzeczywiście podpisywałam w niej tzw. dobrowolne poddanie sie egzekucji na podstawie którego mogą wystawić w/w BTE. Szczerze mówiąc nie wiem co mamy dalej robić. Nie uchylam się od spłacenie tego zadłużenie, ale minęło tyle czasu, że chyba jest ono już przeterminowane. Proszę o podpowiedź ludzi znających się na prawie, co mam dalej robić i z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
gosika
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Powrót do Prawo Podatkowe i Finansowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość