PROSZE O POMOC POMÓZCIE MI POMOCY

przestępstwa, przestępstwa skarbowe, przewidziane środki prawne, podejrzany, oskarżony, wyrok, apelacja, recydywa, prokuratura, organy policji, CBŚ, ABW

PROSZE O POMOC POMÓZCIE MI POMOCY

Postprzez mirekl » Wt, 13 wrz 2005, 10:15

Witam zgłaszm się do ludzi dobrej woli prawników fundacji które mogą mi pomóc.
Moja mama została skazana wyrokiem sądu winną za kradzież z tego powodu odebrała sobie życie.
rozmawiałem z nią przed śmiercią i mówiła że tego nie zrobiła prosze o kontakt prany ludzi dobrej woli fundacji którzy chcieli by mi pomóc w tej sprawie posiadam liostę odbioru paczek przez ludzi podpisana nie wiem jak mam to załatwić teraz boję się iść do sądu po wyrok skazującu mamę bo że wszystko będą chcieli w sądzie zaretuszować albo wykraść dokumenty nie wiem co mam robić ja jestem pewien że ze strony mamy że nie wzieła tych paczek a przez to odebrała sobie życie prosze jeszcze raz o pomoc nie przechodziećie obojetnie obok mojej sprawy pomóżcie mi to załatwić będe bardzo wdzieczny
tel 696649788
Mirosław Leszczyński
Z góry dziekuje za pomoc może wiecei jakie fundacje zajmuja sie takimi sprawami
pozdrawiam
mirekl
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Wt, 13 wrz 2005, 17:31

posiadam liostę odbioru paczek przez ludzi podpisana nie wiem jak mam to załatwić teraz boję się iść do sądu po wyrok skazującu mamę bo że wszystko będą chcieli w sądzie zaretuszować albo wykraść dokumenty


Niestety ten fragment jest dla mnie zupełnie niezrozumiały a chyba jest najistotniejszy w sprawie.

Co chcesz osiągnąc? Jaki ma być cel Twoich działań?
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez mirekl » Śr, 28 wrz 2005, 14:46

Chcem poznać prawde prawde o wszystkim wiem ze zadialaly macki i znajomości zeby wszystko ukrecic tylko nikt nie zdawal sobie sprawy że tak to się skończy ze mama odbierze sobie przez to zycie
mirekl
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Karne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość