pewna sprawa

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

pewna sprawa

Postprzez rav123 » N, 23 wrz 2007, 19:40

jak mam sie przygotowac przed procesem prze ze mnie wytoczonym formalnie. Bylbym wdzieczny gdyby ktorys z uzytownikow forum pokazal jak sie przygotowuje prawnik;mam na mysli rozmowa z osoba poszkodowana,zbieranie dowodow itp Z gory dziekuje za odpowiedz
rav123
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kier_as » N, 23 wrz 2007, 20:09

Za malo szczegolow tej sprawy podajesz. A tak poza tym to chyba dużo amerykańskich filmów oglądałeś:) naszych adwokatów zbierających dowody itd:)))) cięzko zobaczyć
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

to nie standard

Postprzez kajmany » Pn, 24 wrz 2007, 12:28

Witam. Poruszony przez Ciebie problem faktycznie jest ogólnikowy, a zatem i odpowiedź będzie obarczoną tą cechą. przede wszystkim twój przyszly pelnomocnik powinien przedstawic Ci możliwości-podkreślam możliwości - pozytywnego rozstrzygnięcia sporu i przy wysokim prawdopobieństwie ich braku poinformowac o tym. Ja w takiej sytuacji nie prowadzę sprawy, chyba ze na wyraźne życzenie klienta zlozone na piśmie. Nastepnie istotnym elementem są koszty postępowania, które można określić orientacyjnie. Chodzi tu tak o koszty wynagrodzenia jak i koszty sądowe, in. wydatki. proces zbierania dowodow poza postępowaniem gospodarczym jest wieloetapowy i zalezy od przyjętej taktyki procesowej. Na pewno Ty musisz wyjaśnić i opisać caly stan faktyczny oraz przedstawic pelną dokumentację bez wyjątku, bo niestety klienci często nie przedstawiają jakiś dokumentów lub faktów, bo wedlug nich nie mają znaczenia. Dlatego powiedziec wszystko, absolutnie wszystko. pozdrawiam
kajmany
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron