kredyt którego nie brałem

podatek VAT, PIT, CIT, księgowość i rachunkowość przedsiębiorstw, podatek od spadków i darowizn, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od nieruchomości, opłaty skarbowe, postępowanie podatkowe, prawo celne, prawo dewizowe

kredyt którego nie brałem

Postprzez pauloxx » Pn, 12 cze 2006, 17:03

witam
od kilku dni mam telefony do pracy ,ze niby wziołem kredyt na sume 4700 zł ,na jakies środki czystości i czemu go nie spłacam !!! Na mój adres nie przychodza zadne pisma a kredytu takiego nie brałem , pan z banku mówi ,ze w dokumentach jest inny adres mojego zameldowania ! i powiedział ze jak nie brałem kredytu to musze napisac oświadczenie i wysłć do nich jak najszybciej ,zrobiłem to odrazu na drugi dzień wysłałem faxem . dziś znowu telefon ,ze mam podac swoj adres zameldowania ,nie podałem ,bo niby z jakiej racjii . Niewiem co mam robic w tej sytuacjii ,juz powoli mam tego dosyć boje sie ze moga mi siąśc na pęsje, byłem z tym na policii ale oni nic nie poradzili ,powiedzieli ,ze w takiej sytuacji poszkodowanym jest bank nie ja i to on na z tym iść na policje ! Co w takiej sytuacji mam robic ,gdzie sie udać ,po pomoc ????
pauloxx
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez pauloxx » Pn, 12 cze 2006, 17:34

dodoam jeszcze ,ze nigdy nie zgubiłem dokumentów !
pauloxx
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez laporteki » Pn, 12 cze 2006, 22:13

Hmm..nie jestem prawnikiem ale gdybym byla na Twoim miejscu, pierwsze co bym zrobila to prosba do banku o przedstawienie mi kopii umowy kredytowej.
laporteki
 

Postprzez pauloxx » Pn, 12 cze 2006, 23:30

no tak ,tylko ,ze bank jest z wraszawy a ja z wrocławia i nie chce podawać im mojego adresu ,postaram sie zeby faxem ja wysłali .No a jak juz będe miał tą umowe to co dalej robić ?
wiem ,ze umowa jest z listopada 2005 na stary dowód osobisty !!! A Ja wymieniałem w kwietniu 2005 na nowy dowód i ten stary został od tamtego czasu anulowany i mam go cały czas przy sobie !
pozdrawiam.
pauloxx
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Wt, 13 cze 2006, 17:47

Jeżeli chcesz uniknąć kontaktów z komornikiem, które zwykle do przyjemnych nie należą, to nie czekaj na nic tylko popraw stylistykę swojego pierwszego posta, wydrukuj, podpisz, podaj swój adres i wyślij (zanieś) do najbliższej miejscowo prokuratury.
Najprawdopodobniej jesteś pokrzywdzonym w tej sprawie bo podrobiono Twój podpis na umowie kredytowej. Pokrzywdzony oszustwem jest faktycznie bank a nie Ty, ale to niczego nie zmienia gdyż każdy, a nie tylko pokrzywdzony, ma społeczny obowiązek zawiadomienia prokuratora lub policji o wiadomym mu przestępstwie ściganym z urzędu a zarówno podrobienie dokumentu jak i oszustwo takimi właśnie są.
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez pauloxx » Cz, 22 lut 2007, 20:02

witam
Zrobiłem tak jak napisałes , do dziś to sie jeszcze nie zakończyło> Dzisiaj dostałem pismo z prokuratury, pozstanowienie o zawieszeniu śledztwa .mam 7 dni na odwołanie sie od tego pisma , nie moga znaleśc osoby która prawdopodobnie podrobiła ta umowe z bankiem i dlatego postepowanie jest zawieszone . Czy jak sie nie odwołam to czy bank dalej bedzie mnie nękał o kase ,czy dacdzą mi juz święty spokuj ???
pozdrawiam
pauloxx
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Podatkowe i Finansowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości