jaki paragraf???

przestępstwa, przestępstwa skarbowe, przewidziane środki prawne, podejrzany, oskarżony, wyrok, apelacja, recydywa, prokuratura, organy policji, CBŚ, ABW

jaki paragraf???

Postprzez kamila11 » N, 3 gru 2006, 12:56

Czy jest jakis paragraf na mojego ex? ponieważ:
Nie stosuje się do wyroku sądu, chodzi o moje kontakty z córką ( nie będę opisywała szczegółów) Już 2x został ukarany grzywną i nadal nie mam żadnego kontaktu z dzieckiem.
Wymyślił sobie że mój obecny mąż molestował naszą córkę ( mówił o tym w sądzie, jest również pismo w aktach, i świadkowie jego też tak zeznali), ale psychologowie stwierdzili że to bzdura, jego pomysł upadł.
Teraz znowu próbuje coś namieszać i złożył do prokuratury doniesienie że pobiłam córkę. Œledztow umożono bo to bzdura (chociaż w tym konkretnym dniu była u mnie córka )
I jeszcze jedno doniesienie przeciwko mnie które oczywiście umożono, że pracując u niego w sklepie działałam na jego niekorzyść i sprzedając towar bez jego wiedzy brałam pieniądze dla siebie.
Jeżeli z tym coś nie zrobię to co kilka miesięcy będę musiała oddalać jego zarzuty, a on ma pretekst żebym nie miała kontaktu z córką.
Prawdopodobnie córka niedługo będzie znowu ze mną, za kilka dni mam sprawę, RODK wydało bardzo niekorzystną dla niego opinię.
Bardzo proszę nie radzić mi coś w stylu rozmowy, pzreczekania, spokoju itp. bo to nic nie da od 4 lat chodzę od policji po prokuraturę, muszę jakoś spowodować żeby dał mi spokuj.
kamila11
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

widzenia

Postprzez redaktor_afery_prawa » Śr, 6 gru 2006, 13:04

Tak naprawdę to ojciec w tego typu sprawach jest na przegranej pozycji - jemu łatwiej zarzucić molestowanie córki, niż matce.
Staraj się unikać wniosków karnych i zawiadomień policji o utrudnianiu kontaktów - żle to wpływa na psychikę dziecka i nie rozwiązuje problemu, poniewaz takie wnioski zwykle sa olewane. Jednak na takie zawiadomienie byłego męża wskazane jest odpowiedzieć tym samym, co szybciej doprowadza do umorzenia spraw - obu wniosków.

W takiej sytuacji najlepiej o faktach utrudniania kontaktów z dzieckiem powiadomić prezesa sądu - niech on z urzędu zacznie działać w sprawie. I przypominac mu się co miesiąc, aż zacznie coś robić.

Szczegółowe odpowiedzi w sprawach karnych za przysłaniem dokumentów na adres: afery@poczta.fm
Pozdrawiam
www.aferyprawa.com
redaktor_afery_prawa
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Śr, 6 gru 2006, 23:25

W takiej sytuacji najlepiej o faktach utrudniania kontaktów z dzieckiem powiadomić prezesa sądu - niech on z urzędu zacznie działać w sprawie.


W jaki sposób?
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Karne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości