Jaki wyrok w mojej sprawie?? 279,1 KK

przestępstwa, przestępstwa skarbowe, przewidziane środki prawne, podejrzany, oskarżony, wyrok, apelacja, recydywa, prokuratura, organy policji, CBŚ, ABW

Jaki wyrok w mojej sprawie?? 279,1 KK

Postprzez cheops8668 » N, 15 lip 2007, 13:34

Jaki wyrok mozliwy jest w mojej sprawie? Pod wplywem alkoholu wraz z kuzynem wracalismy z imprezy przechodzac kolo malucha zlapalem za klamke samochod byl otwarty byla godz. okolo 04 w nocy wsiadlem zobaczylem iz kluczyk byl w stacyjce odpalilem fiata 126 p ( wycena policji 500zł-wartosc samochodu)zaprosilem kuzyna do srodka po czym pojechalismy na polne drogi zmienialismy sie raz on prowadzil raz ja. wkoncu sie rozbilismy samochod nadaje sie do kasacji. Zostalismy zlapani przez wlasciciela pojazdu wezwano policje po czymm przewieziono nas na komende przesluchano i zwolniono do domu. W zezxnaniach nic nie krecilem nasze zeznania sie pokrywaly obydwoje nie klamalismy wyrazilismy skruche to byl nasz 1 kontakt z prawem podkreslam nie wlamalismy sie do samochodu samochod byl otwarty do tego kluczyk byl w stacyjce byl to kluczyk wlascicela. wiem ze prawko nam zabiora na min 3 lata ale chodzi mi o wyrok w sprawie kradziezy ..... Prosze o poswiecenie chwili znajcych temat ludzi i odpisanie
cheops8668
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » N, 15 lip 2007, 13:37

Jaki ten wyrok by nie byl, to wykonanie kary pozbawienia wolności, IMHO, zostanie warunkowo zawieszone na okres próby 4-5 lat ;)
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » N, 15 lip 2007, 22:18

Nawet jeśli wykluczymy kradzież to pozostaje do rozważenia art. 289 § 2 k.k.
Że koła od roweru... tfu, że jazdy po pijaku itp. nie wspomnę ;)
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Karne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron