Œciaganie długu przez komornika!!

zajęcie nieruchomości, przedawnienie spłaty, licytacje komornicze, sądowe wezwanie do zapłaty, egzekucja komornicza, windykacja należności, BIK, odzyskanie pożyczki.

Œciaganie długu przez komornika!!

Postprzez bindol » Wt, 15 lis 2005, 21:56

Przedstawię sprawę szybko: Mam nadzieje ze ktoś będzie w stanie mi pomóc ... Wiec moja rodzina miała bardzo zadłużone mieszkanie, zadłużenie trwało przez ładne kilka lat, więc było w tej kwocie (dużej kwocie) dużo odsetek. A, że dzisiaj sprzedawaliśmy działkę (spadek po zmarłym ojcu) to mieliśmy uregulować zadłużenie, ale przed wpłaceniem tych pieniędzy mama chciała "targować" się ze spółdzielnią o to żeby podarowali odsetki (spółdzielnia teraz źle prosperuje więc na pewno by poszli nam na rękę, bo końcu [lepszy rydz jak nic]). A dlatego to wszystko bo zadłużenie było na tyle duże, że trzeba było by wszystkie pieniądze za działkę oddać a nic by na życie nie zostało...:( A dzisiaj gdy już działka została sprzedana mama dostała telefon od ciotki, ze dzwonił do niej komornik w naszej sprawie i się o wszystko wypytywał itp. a ze my z tą częścią rodziny (od strony zmarłego taty Oni są) mało utrzymujemy kontaktu to wsunie komornik rozmawiał z prawie obcymi osobami o naszych prywatnych sprawach (rodzina miała nie wiedzieć o takim zadłużeniu) No i teraz pewnie nici będzie z odpuszczenia odsetek bo ciocia wszystko powiedziała :((( I moje pytanie jest takie: Czy komornik może robić takie rzeczy?? Czy dzwonienie po rodzinie która nie jest wtajemniczona w nasze problemy i wtajemniczanie w te problemy jest zgodne z prawem? Może jest jakiś artykuł co mógł by mi pomóc w tej sprawie ?? I do tego czy może (bratu i wsumie wszyscy pracujący) zająć całe konto, bo juz brat nie może wypłacac wogóle swojego wynagrodzenia za prace?? POMÓŻCIE!!
bindol
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Wt, 15 lis 2005, 22:13

Jeśli dane zostały podane komornikowi dobrowolnie to raczej nie widze tu problemu.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Windykacja - Komornik

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości