służebność gruntowa!

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

służebność gruntowa!

Postprzez angelka2 » Cz, 18 maja 2006, 19:54

Od wielu lat moja rodzina prawuje sie z sąsiadami o studnie ktora znajduje sie na naszej działce.Fakte ze oni korzystali z niej od kilkunastu lat gdyż kiedys byl do niej dostep z dwoch dzialek (bliźniaczy dom).Przy rozbiorce tego domu zrzekli sie na pismie studni.Teraz założyli o służebność ktora im przyznali.Co teraz bedzie.Na innej sprawie na mozy 2 wyroków dostali zakaz wchodzenia na nasza posesje! Nam ta studnia wogole jest nie potzrebna z checia bysmy ja rozebrali bo szpeci nam podworka.Oni tlumacza sie ze krowy nie chca pic kranówki.Ale tak naprawde nie moga dawac krowom wody ze studni bo oddaja mleko do mleczarni a tam jest zabronione poic ta woda! Wie to wszystko jest po złości.I co bedzie z ta słuzebnoscia? Mozna ja zniesc.A jak jest z ksiega wieczysta.Musi byc ta sluzebnosc wpisana.A jak my sie nie zgodzimy!!!?Dziekuje za odpoweidz
angelka2
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość