Znalezione wyniki: 13

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Re: Bezpieczny samochód

Mój brat prowadzi warsztat samochodowy i on wie najlepiej jak to jest aby samochód był bezpieczny. Zawsze odpowiedzialnie wszystko sprawdza i diagnozuje. Do tego też są potrzebne odpowiednie narzędzia. Z tego co wiem to zaopatruje się w tej hurtowni https://www.narzedzia-krab.pl/ . Mają ofertę sprzę...
przez Unika
Wt, 12 lip 2022, 17:30
 
Dział: Prawo Pracy
Wątek: Bezpieczny samochód
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 478

Re: Obuwie robocze

Jeśli chodzi o obuwie robocze to widziałam, że można je kupić na tej stronie https://www.narzedzia-krab.pl/ . Sklep ma bogatą ofertę odzieży roboczej oraz narzędzi i różnego rodzaju sprzętu. A ceny też są na każdą kieszeń. Akurat teraz jest w nim wiele atrakcyjnych promocji cenowych. Warto zajrzeć.
przez Unika
Pn, 13 cze 2022, 17:39
 
Dział: Prawo Pracy
Wątek: Obuwie robocze
Odpowiedzi: 12
Wyświetlone: 3592

Re: Problem z uciazliwym warsztatem

Warsztat to faktycznie uciążliwy problem, dla osób, które mieszkają w pobliżu. Mój mąż jednak założył taką działalność w miejscu, gdzie nikomu nie przeszkadza. Teraz jeszcze będzie kupował najlepsze jakościowo narzędzia tutaj https://www.narzedzia-krab.pl/ . Jeśli ktoś potrzebuje markowego sprzętu w...
przez Unika
Cz, 14 kwi 2022, 13:42
 
Dział: Prawo Cywilne
Wątek: Problem z uciazliwym warsztatem
Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 581

Re: Jaki gabinet dentystyczny

Czy ktoś z Was może wybielał zęby w gabinecie dentystycznym? Rozmyślam, czy skorzystać z jakiejś skutecznej metody. Chociaż biorę też pod uwagę takie naturalne produkty https://cocoglam.pl/ . Podobno proszek z węglem aktywnym rewelacyjnie działa i w dodatku chroni szkliwo przed bakteriami.
przez Unika
Cz, 14 kwi 2022, 13:02
 
Dział: Ogłoszenia
Wątek: Jaki gabinet dentystyczny
Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 766

Re: Nieuczciwy mechanik

Całe szczęście, że mój mąż nie ma takich problemów. Jest uczciwym mechanikiem i uczciwie prowadzi swój warsztat. Teraz jeszcze będzie poszerzał swoją działalność o inne branże zamierza kupić więcej narzędzi urządzeń tutaj https://www.narzedzia-krab.pl/ . Sprzedawca jest też wyjątkowo rzetelny i uprz...
przez Unika
Śr, 9 mar 2022, 20:06
 
Dział: Prawo Cywilne
Wątek: Nieuczciwy mechanik
Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 22754

Re: Dobry dentysta

Przy okazji, że piszecie o gabinetach to ja chciałam się o coś zapytać. Czy korzystaliście może z takich naturalnych produktów wybielających https://cocoglam.pl/ ? Dużo o nich czytałam, że wolałbym jeszcze zasięgnąć Waszej opinii. Skoro są takie dobre, to może faktycznie warto je zastosować.
przez Unika
Śr, 23 lut 2022, 15:05
 
Dział: Ogłoszenia
Wątek: Dobry dentysta
Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 585

Oszczędzanie na zakupach

Zawsze z niecierpliwością czekam na różnego rodzaju promocje przed świętami ale teraz widzę, że są też inne możliwości kupowania taniej. Na przykład taka platforma net-pocket. Znajomy ostatnio mi się chwalił, że dostał po rejestracji 15 zł. Za każde zakupy dostaje punkty i wymienia je na pieniądze.
przez Unika
Pn, 25 paź 2021, 21:52
 
Dział: Prawo Cywilne
Wątek: Oszczędzanie na zakupach
Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 182

Re: Modne ubrania

Sieć jest dosłownie przepełniona asortymentem różnych modnych ubrań więc z pewnością można wybrać coś dla siebie. Ja chyba będę robić zakupy na net-pocket. To portal, na którym już na dzień dobry dają po rejestracji 15 zł, a później też zwracają pieniądze nawet do 20%.
przez Unika
Pn, 18 paź 2021, 18:39
 
Dział: Prawo Cywilne
Wątek: Modne ubrania
Odpowiedzi: 11
Wyświetlone: 869

Re: torby reklamowe - obowiązek wydania?

Całe szczęście nie mam z tym problemu, bo zakupy robię przez internet :) No i oczywiście korzystam z platformy cashbackowej net-pocket, na której można naprawdę nieźle zaoszczędzić. Wystarczy się zarejestrować i kupować co jest potrzebne.
przez Unika
Śr, 15 wrz 2021, 18:31
 
Dział: Prawo Autorskie i Własności Przemysłowej
Wątek: torby reklamowe - obowiązek wydania?
Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 1244

Re: kupno telefonu

Ja to chcę kupić sobie telefon przez internet/ Widziałam nawet bogatą ofertę na portalu net-pocket. W kilku sklepach są dobrych marek smartfony, którymi jestem zainteresowana. A może znacie już tą stronę cashbackową i już na niej oszczędzacie?
przez Unika
Śr, 15 wrz 2021, 14:49
 
Dział: Prawa Konsumenta
Wątek: kupno telefonu
Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1836
Następna strona

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

cron