Jazda w stanie nietrzeźwym

przestępstwa, przestępstwa skarbowe, przewidziane środki prawne, podejrzany, oskarżony, wyrok, apelacja, recydywa, prokuratura, organy policji, CBŚ, ABW

Jazda w stanie nietrzeźwym

Postprzez kamil » N, 23 paź 2011, 13:37

Witam przedstawie teraz moja sytuacje ;
zaczeło sie tak piłem z kolegami w remizie i piłem piłem moje auto stało na parkingu , i doszło do tego czego ja asobiście nie pamietam bo nigdy nie zdarzyło mi sie jeżdzić po pijanemu .Wsiadłem za kierownice wcześniej dzwoniąc do kolegi że do niego przyjade noi wsiadłem ujechałem jakiś półtora kilometra miałem dużą prędkość samochodu w asfalcie były dziury i przy predkoćci ponam sie na słupie szczeście że podwoziem uderzyłem w słup auto dosłowie owineło sie wogół słupa tak że przednie koła spotęały się z tylnimi .wszystko to co pisze nie pamietam w ogóle bo byłem pijany fakt ten stał się na poczatku tego miesiąca.na szczescie przeżyłem podobno miałem zapiete pasy , moje obrażenia to pekniety kregosłup w odcinku ledzwiowy i szyjnym miednica peknieta w 2 miejscach i pekniety obojczyk. nic mi jeszcze nie przyszło ale wiem że bede miał sprawe narazie nie moge chodzić i jakiś miesiąc bede lezał w łóżku.
badanie krwi wykazało 1,98 promila alkoholu :!:
Moje pytania sa nastepujące ;
:arrow: jaki wyrok dostane
:arrow: jestem osoba nie pracujaca i chcaiłbym podjąc prace mam 21 lat
:arrow: co moge zrobić by jak najkrócej odebrali mi prawo jazdy
:arrow: czy bede miał kare pinięzna

Prosze o ddpowiedz z góry dziekuje.
kamil
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 23 paź 2011, 13:15

Re: Jazda w stanie nietrzeźwym

Postprzez Ginger » Pn, 24 paź 2011, 19:11

A byłeś już przedtem karany?
Zapewne dostaniesz karę w zawieszeniu, obligatoryjnie zabrane prawo jazdy od roku do nawet 10 lat (a potem będziesz musiał zdać powtórny egzamin w WORD, o ile sąd nie zasądzi dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych), oraz kara grzywny ( zazwyczaj około 1000 zł).
Ginger
 
Posty: 50
Dołączył(a): Pt, 8 kwi 2011, 05:18

Re: Jazda w stanie nietrzeźwym

Postprzez kamil » N, 30 paź 2011, 00:59

nie pierwszy raz mi się to zdarzyło .....
a miałbym jakieś szanse złagodzenia wyroku mam wynająć adwokata?
kamil
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 23 paź 2011, 13:15

Re: Jazda w stanie nietrzeźwym

Postprzez kamil » N, 30 paź 2011, 05:48

chciałem sprostować pierwszy raz mi się to zdarzyło
kamil
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 23 paź 2011, 13:15


Powrót do Prawo Karne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości