wynajem mieszkania a tytul prawny

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

wynajem mieszkania a tytul prawny

Postprzez cherubianin » Śr, 22 paź 2008, 19:23

Witam kiedy sie zdobywa tytuł prawny do mieszkania, czy jak wynajmuje mieszkanie a właściciel mnie zameldował to posiadam tytuł prawny do mieszkania czy nie jak to jest??
chciałem podpisać pewną umowę a do tego jest potrzebny tytuł prawny do lokalu..

dzieki pozdrawiam
cherubianin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Śr, 22 paź 2008, 22:06

Prawo najmu to, ogólnie rzecz biorąc - jest tytuł prawny do lokalu. Meldunek natomiast nie ma tu nic do rzeczy.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez cherubianin » Cz, 23 paź 2008, 21:06

Prawo najmu to, ogólnie rzecz biorąc - jest tytuł prawny do lokalu. Meldunek natomiast nie ma tu nic do rzeczy.


czy mogę więc podpisać umowe na świadczenie usług internetowych w mieszkaniu które wynajmuje? (ale nie mam umowy najmu jednak właściciel mnie zameldował)

dodam że w umowie jest punkt informujący iż musze mieć tytuł prawny do tego lokalu?!

dzieki pozdrawiam
cherubianin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » N, 26 paź 2008, 14:42

Nie wymusisz na operatorze telekomunikacyjnym zawarcia z Tobą umowy tylko na podstawie zameldowania pod adresem świadczenia usług.
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości