ratunku !! opłata stosunkowa a bezzasadne wszczęcie czynności komorniczych

zajęcie nieruchomości, przedawnienie spłaty, licytacje komornicze, sądowe wezwanie do zapłaty, egzekucja komornicza, windykacja należności, BIK, odzyskanie pożyczki.

ratunku !! opłata stosunkowa a bezzasadne wszczęcie czynności komorniczych

Postprzez dorota1369 » Pn, 25 sie 2008, 11:16

prosze o pomoc
wierzyciel - na skutek bałaganu w księgowości - zwrócił się poprzez radce prawnego do komornika o wyegzekwowanie należności zapłaconej już 1/2 roku wcześniej .
Po postępowaniu sądowym ze stycznia 2008 - zapłaciłam dług i o opłaty sądowe - wywiązałam się

Po moich nerwowych telefonach do dawnego wierzyciela księgowość uporządkowała swoje dokumenty i dawny wierzyciel wycofał się ze swoich roszczeń - ale komornik wszczął procedurę i obciąza mnie kosztami opłaty stosunkowej
ratunku !! - sprawa o której dawno zapomniałam wraca jakimś strasznym bumerangiem - pomocy - jak wybrnąć z problemu
dawny wierzyciel nie reaguje na moje telefony i ustawił się w pozycji kibica do sprawy pomiędzy mną a bezzasadnie działającym komornikiem
- w chwili wszczęcia działań komornika od dawna nie byłam żadnym wierzycielem
jeśli ktoś może mi pomóc - bardzo o to proszę

dorota
dorota1369
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez pinkiboy » Pt, 5 wrz 2008, 15:48

Proszę zacząc od złożenia zażalenia na czynności komornika do miejscowego Sądu!
O ile kwoty, o których mowa zostały już wyegzekwowane radzę wystąpic z pozwem do dawnego wierzyciela o ich zwrot.
Myślę, że w tym przypadku sprawa powinna przebiec szybko i bez zbędnych zawirowań.

Pozdrawiam
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska


Powrót do Windykacja - Komornik

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość