minimum socjalne przy zobowiązaniach alimentacyjnych

zajęcie nieruchomości, przedawnienie spłaty, licytacje komornicze, sądowe wezwanie do zapłaty, egzekucja komornicza, windykacja należności, BIK, odzyskanie pożyczki.

minimum socjalne przy zobowiązaniach alimentacyjnych

Postprzez nimosz » N, 7 paź 2007, 10:15

Witam czy ktoś mogłby mi podpowiedzieć jakie minimum powinien mi zostawić komornik przy zajęciu wynagrodzenia. mam zaległości alimentacyjne i zobowiązania bieżące w tym miesiącu zarobiłem niecałe 1500zł z czego ja dostałem 500zł z ktorych jeszcze muszę opłacić dojazd do pracy reszta poszła na konto komornika na alimenty bieżące i zaległe???
nimosz
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kier_as » N, 7 paź 2007, 14:09

Witam czy ktoś mogłby mi podpowiedzieć jakie minimum powinien mi zostawić komornik przy zajęciu wynagrodzenia. mam zaległości alimentacyjne i zobowiązania bieżące w tym miesiącu zarobiłem niecałe 1500zł z czego ja dostałem 500zł z ktorych jeszcze muszę opłacić dojazd do pracy reszta poszła na konto komornika na alimenty bieżące i zaległe???

Cos tu nie gra. Z 1500,- komornik moze zabrac 900,- i ani grosza wiecej. Wiec zostaje Ci 600,- a nie 500,-.
I to jest rowniez odpowiedz na Twoje pytanie
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Windykacja - Komornik

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość