Meldunek

Postępowanie przed organami administracyjnymi m.in. nabywanie obywatelstwa, dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, zmiana nazwiska, meldunek, pozwolenie na broń, skarga do sądu administracyjnego, decyzje administracyjne, a także prawo o ruchu drogowym, ochrona środowiska.

Meldunek

Postprzez monika26 » Wt, 5 cze 2007, 23:30

Mieszkam z chłopakiem z którym mam dziecko. Ojciec dziecka uznał go i dał mu swoje nazwisko, ale uparł sie również że dziecko będzie zameldowane na stałe u niego, podczas gdy ja jestem zameldowana na stałe u rodziców. Teraz jest tak że dziecko jest na stałe zameldowane u ojca, podczas gdy ja meldunek stały mam gdzie indziej. A tam gdzie dziecko ma meldunek stały ja mam zameldowanie czasowe.Ojciec dziecka jak wypije straszy mnie że zabierze mi dziecko bo jest zameldowane u niego. Co mam robić? Czy mogę iść do gminy i bez jego wiedzy wymeldować moje dziecko od niego? Teraz żałuje tego że zgodziłam sie aby zameldować dziecko u niego. Chce naprawić swój błąd ale nie wiem czy teraz mogę cokolwiek zrobić??
monika26
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kier_as » Śr, 6 cze 2007, 15:13

Nie sądzę aby meldunek miał jakiekolwiek znaczenie przy ustalaniu z którym z rodziców dziecko ma zamieszkiwać.
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Administracyjne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości