Zasypanie rowu

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

Zasypanie rowu

Postprzez Aleksandra83 » Cz, 27 paź 2005, 19:54

Czy mozna zasypać wąwóz? A bardziej szczegółowo: czy zasypywanie wąwozów ziemią pobraną z przyległych gruntów ornych jest działaniem niszczącym środowisko? Może Ktoś wie w jakich ustawach moge znaleźć odpowiedź na to pytanie? Z góry dziekuje:)
Aleksandra83
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Zasypanie rowu

Postprzez shuehos » Pt, 28 paź 2005, 21:34

Czy mozna zasypać wąwóz? :)





Oni wciąż zasypują!... - mówił chłop z rosnącym przerażeniem. - Biada wam, psubraty! - zawołał rzucając się na jednego z motyką.
Grek wyrwał motykę, uderzył chłopa w zęby, aż krew wystąpiła mu na usta. Potem znów zabrał się do sypania piasku.
Oszołomiony ciosem chłop stracił odwagę i zaczął błagać:
- Panie - mówił - ależ ten kanał ja sam kopałem przez dziesięć lat nocami i w święta! Nasz pan obiecał, że jeżeli uda mi się przeprowadzić wodę do tej dolinki, zrobi mnie na niej parobkiem, odstąpi piątą część zbiorów i da wolność... Słyszycie?... Wolność mnie i trojgu dzieciom, o bogowie...
Wzniósł ręce i znowu zwrócił się do Eunany:
- Oni nie rozumieją, ci zamorscy brodacze, potomstwo psów, bracia Fenicjan i Żydów
shuehos
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Zasypanie rowu

Postprzez Aleks4ndr4 » N, 6 lis 2005, 00:24

:)
Aleks4ndr4
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość