Znowu "ptaszek"

Postępowanie przed organami administracyjnymi m.in. nabywanie obywatelstwa, dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, zmiana nazwiska, meldunek, pozwolenie na broń, skarga do sądu administracyjnego, decyzje administracyjne, a także prawo o ruchu drogowym, ochrona środowiska.

Postprzez Esokal » Pt, 24 cze 2005, 14:51

Ignorujcie to


W sumie racja tyle że na prośbe o nieprzesyłanie tego badziewia panienka twierdziła cyt. :

"i co jeszcze " "i co jeszcze" "no co nam Pan zrobi" "my taki adres mamy i co to Pana"


Totalna olewka z ich strony, cóż też nieładnie się zachowałem bo na dziesięciokrotnie powtórzone wyrazy "i co jeszcze, i co jeszcze" odpowiedziałem: "i jeszcze to mi Pani może l.... zrobić"
Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Pt, 24 cze 2005, 16:28

"i jeszcze to mi Pani może l.... zrobić"

Przez telefon? ;)
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Esokal » Pn, 27 cze 2005, 08:04

Przez telefon? ;)


:) Fakt, nie pomyślałem ;)
Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Monika » Pn, 27 cze 2005, 12:34


W skrzynkę wciska zamiast wrzucać, tak że do połowy wisi.

a czemu wciska? to taka gruba przesyłka? Czy też moze to nie listonosz roznosi tylko ktoś kto klucza nie ma?

sze jednak z listonoszem pogadać bo nawet będąc w domu często miewam awizo w skrzynce. Leń jeden.


typowe. Mi kiedyś powiedział, że jak by miął nosic przy sobie wsyztskie paczki i listy, to jego torba ważyłaby 40 kg.
Monika
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Monika » Pn, 27 cze 2005, 12:36

Wczoraj, pomimo telefonicznych wyjaśnień powyższego faktu znowu przyszło podobne pismo


a to chodzi zwykła przesyłką? nie poleconą ? toż to mogło "zaginąć" :)
Monika
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Esokal » Pn, 27 cze 2005, 12:55

typowe. Mi kiedyś powiedział, że jak by miął nosic przy sobie wsyztskie paczki i listy, to jego torba ważyłaby 40 kg.


Przerost prostaty można leczyć, tak samo jak przepuklinę. A jak im się robota nie podoba to można się zawsze zwolnić.
Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Poprzednia strona

Powrót do Prawo Administracyjne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości