Znowu "ptaszek"

Postępowanie przed organami administracyjnymi m.in. nabywanie obywatelstwa, dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, zmiana nazwiska, meldunek, pozwolenie na broń, skarga do sądu administracyjnego, decyzje administracyjne, a także prawo o ruchu drogowym, ochrona środowiska.

Znowu "ptaszek"

Postprzez Esokal » Śr, 22 cze 2005, 08:22

Na adres mojego zamieszkania miesiąc temu przyszło pismo zatytuowane:

Kanc. Prawna KRUK
M. Kuźnicki i S.Pasieka (jak bym nie czytał skrótów od nazwisk nie wychodzi mi KRUK a KUPA ;)

"Dotyczy: Ewentualnego podjęcia dochodzenia roszczeń Banku Handlowego w Warszawie SA przez BIURO DETEKTYWISTYCZNE"

i dalej: odnośnie zapłaty długu od umowy xxx, podjęcie kroków ujawnienia majątku, zawiadomienie ZUS, Urzędu Skarbowego, raporty itp. pierdoły.

Sprawa o tyle dziwna iż człowiek wymieniony w wezwaniu nigdy nie zamieszkiwał tego mieszkania ani nie jest z nim w jakikolwioek sposób powiązany.
Wczoraj, pomimo telefonicznych wyjaśnień powyższego faktu znowu przyszło podobne pismo + dodatkowo do drzwi (skojarzyłem po pewnym czasie) dzwoni czasem jakiś człowiek i pyta o tego delikwenta.

Szczerze powiedziawszy mam dość kolorowych pisemek w mojej skrzynce i wizyt elementu.

Można coś z tym zrobić , poza telefonicznymi tłumaczeniami które nei dają rezultatów ?
Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Esokal » Śr, 22 cze 2005, 08:56

Znowyu dzwoniłem. Przestaną przesyłać jak prześlę im kwit o wymeldowaniu tego Pana. Chyba będę go musiał odszukać, zameldować i wymeldować bo innego wyjścia nie ma... :)
Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Śr, 22 cze 2005, 13:17

Jeśli człowiek nie mieszka pod wskazanym adresem, należy te pisma wyrzucić i tyle.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Esokal » Śr, 22 cze 2005, 13:43

Jeśli człowiek nie mieszka pod wskazanym adresem, należy te pisma wyrzucić i tyle.


To i to robię. Tylko po co mają takie rzeczy sąsiedzi oglądać ?
Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Śr, 22 cze 2005, 13:56

A gdzie te pisma są zostawiane, że mogą je sąsiedzi oglądać ?
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Esokal » Śr, 22 cze 2005, 14:03

A gdzie te pisma są zostawiane, że mogą je sąsiedzi oglądać ?


W skrzynkę wciska zamiast wrzucać, tak że do połowy wisi. Chyba musze jednak z listonoszem pogadać bo nawet będąc w domu często miewam awizo w skrzynce. Leń jeden.
Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Pawel78 » Śr, 22 cze 2005, 15:45

Wyślij im pismo, że naruszają twoje dobra osobiste i zaproponuj ugodę, niech zapłacą 2-3K złotych. W przeciwnym razie skierujesz sprawę do sądu. :)
Pawel78
 

Postprzez Esokal » Cz, 23 cze 2005, 08:36

Wyślij im pismo, że naruszają twoje dobra osobiste i zaproponuj ugodę, niech zapłacą 2-3K złotych. W przeciwnym razie skierujesz sprawę do sądu. :)


Postanowiłem połóżyć jednak na to..... :)



Thx.
Esokal
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kadam » Cz, 23 cze 2005, 09:09

ciekawe.

mogę mieć problem podobny. kupiłem dom,który kiedyś wynajmował (na szczęście) lewus
kadam
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Pawel78 » Pt, 24 cze 2005, 14:10

Ignorujcie to, w przypadku podania was do sądu - zakwestionujecie swoją legitymację procesową.
Pawel78
 

Następna strona

Powrót do Prawo Administracyjne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości