komornicy działają szybko

zajęcie nieruchomości, przedawnienie spłaty, licytacje komornicze, sądowe wezwanie do zapłaty, egzekucja komornicza, windykacja należności, BIK, odzyskanie pożyczki.

komornicy działają szybko

Postprzez barnecek » N, 5 mar 2006, 17:42

Witam
Dopiero co spółdzielnia mieszkaniowa odstapiła od oszacowania i wyceny mieszkania,bo spłaciłam u niej cały kapitał, zostały mi odsetki koszty na biegłego i koszty egzekucyjne do spłacenia w ratach, a tu nastepne pismo do mnie dotarło, żena wniosek wierzyciela MPK trzeba zapłacic w ciagu 14 dni 450 zł, bo inaczej przystapia do oszacowania i wyceny mieszkania./zawiadomoenie o wszczęciu egzekucji z nieruchomości/ Czy MPK sie to opłaca czy to jakby kontynuacja wczesniejszej sprawy?Myślę że to sprawka komornika, bardzo mu zależy chyba szybko odzyskać koszty egzekucji.Ja po wpłaceniu pieniedzy do spóldzielini nie mam juz z czego wyciagnąć tych 450 zł.Skoro pisze że na wniosek wierzyciela....czy to już nastepny tok innej egzekucji?Mam juz tego dosyć i chyba wyzionę ducha nim sie ten koszmar skończy.
barnecek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Kevin » Pn, 6 mar 2006, 22:21

Jeżeli egzekucja została umorzona to ma prawo komornik kontynuować egzekucję z nieruchomości żeby uzyskać koszty egzekucji, jeżeli zaś egzekucja została np. zawieszona to nie ma takiego prawa.
Kevin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez barnecek » So, 11 mar 2006, 11:26

Jeżeli egzekucja została umorzona to ma prawo komornik kontynuować egzekucję z nieruchomości żeby uzyskać koszty egzekucji, jeżeli zaś egzekucja została np. zawieszona to nie ma takiego prawa.
Egzekucja została zawieszona w całosci i z tego co wiem, że dopiero po spłacie wszystkiego do końca dopiero zostanie umorzona przez zarząd wspólnoty.
barnecek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Windykacja - Komornik

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości