Jak podzielić majątek byłych małżonków

rozwód, separacja, podział majątku, renta rodzinna, ustalenie ojcostwa, opieka, kuratela

Jak podzielić majątek byłych małżonków

Postprzez pinkiboy » Pt, 30 lis 2007, 21:03

Jak podzielić majątek byłych małżonków? (są już rozwiedzeni)
W wyroku rozwodowycm orzeczono winę męża, przeciw, któremu nadto toczy się postępowanie karne (w sądzie) o czyny z art. 207 k.k. (znęcanie). Co wchodzi w skład majątku, jakie są podstawy prawne?
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska

Postprzez kier_as » So, 1 gru 2007, 22:08

W sklad majatku wchodzi wszystko co wspolne. Ale sąd nie prowadzi sledztwa, a wiec wszystko to co wspolnie jako wspolwlasnosc podacie. Wina nie ma tu nic do rzeczy. Dzieli sad po rowno lub wg zgodnego wniosku stron
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Oj

Postprzez pinkiboy » N, 2 gru 2007, 12:53

Tak? A akcje, obligacje? Kiedy stanowią współwłasność. A darowizny, spadki, itp? Nie musisz odpowiadać - ja to wiem. Liczyłem, że ktoś podejdzie do tematu twórczo. Znajdzie jakieś ciekawe orzecznictwo. Dziękuję
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska

Postprzez loco » N, 2 gru 2007, 13:34

pinkiboy - lepszą pomoc zmajdziesz pewnie tu: http://tinyurl.com/2syhjz
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Dzięki

Postprzez pinkiboy » N, 2 gru 2007, 20:27

Dziękuje "loco" - koledze "kieras" chyba się nudzi, powinien bywać na "sympatii". Zajrzę. Dzięki
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska

Postprzez ewa9999 » N, 2 gru 2007, 21:34

odpowiedz kier_as'a jest bardzo dobra a to ze ciebie nie satysfakcjonuje ona i ze jest "malo tworcza" dla ciebie to idz do profecjonalnego adwokata kazdy radzi jak potrafi najlepiej
ewa9999
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kier_as » Pn, 3 gru 2007, 21:24

Pinkiboy czemu szukac mnie chcesz na sympatii? Potrzebujesz męskiego towarzystwa?
Chyba sa jakies stronki dla rozowych chlopcow?
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kier_as » Pn, 3 gru 2007, 21:57

Dziękuje "loco" - koledze "kieras" chyba się nudzi, powinien bywać na "sympatii". Zajrzę. Dzięki

Loco - gratuluje:)
Spragniony wiedzy rozowy chopczyk zasiegnie rady u detektywa:) pinkiboya. I jeszcze podziekowal. To bylo super
kier_as
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

???

Postprzez pinkiboy » Pt, 7 gru 2007, 18:22

Czemu u Ciebie tyle nienawiści chłopaku?!?!?! Kier_as daj sobie na luz, co? Stronki dla różowych chłopców - oczywiście są! Tworzą je takie pedały jak Ty. Kim Ty pani lekkich obyczajów jesteś pajacu?
pinkiboy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Polska

Postprzez loco » Pt, 7 gru 2007, 20:10

pinkiboy, zachowujesz się - delikatnie mówiąc - niestosownie. Wydaje mi się, że nie masz żadnych podstaw, aby w ten sposób nazywać adwersarza. Natomiast o tobie mozna pewnie wyrazić się w taki sposób, w jaki zrobili to ludzie, z którymi miałeś kontakty handlowe.
http://www.allegro.pl/show_user.php?search=pinkiboy
Czy w języku detektywów nazywa się to oszutwem?
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Następna strona

Powrót do Prawo Rodzinne i Opiekuńcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości